1 Günde boya

1 Günde Boya Ev boyatırken teknik hususlara daha çok iş düşmektedir. Bu teknik hususlar yukarıda da belirtildiği gibi ustanın ve boyanın kalitesidir. Boya ve badana işinin iyi olmasını istiyorsanız mutlaka iyi bir boyacı ustası tutmanız gerekmektedir. Eğer iyi bir usta tanımıyorsanız bu işi internette araştırmanız sizin için daha iyi olacaktır. İnternet dünyasında yer alan firmalar ve ustalar işlerine daha çok önem vermektedir ayrıca fiyat olarak rekabet oluştuğu için evinizi daha ucuza boyatabilirsiniz.

1 Günde Boya

1 Günde Boya

Uygun Fiyata Boyacı Ustası

Eğer tamamen evinizi veya bir odanızı boyatmaya karar verdiyseniz e-boyabadana.com/başvurabilirsiniz. Tecrübeli ev boyama ustaları ve kaliteli boyaları sayesinde işlerinizi garantili bir şekilde hem de ucuz bir fiyata yaptırabilirsiniz. Kulandığmız boya markaları Dyo, Polisan ve Marshall Juton

Bazı firmalar gibi balkonlarınız için ek ücret almıyoruz balkonlar kampanyaya dahildir.

Kapılar kampanyaya dahil değildir. Kapı basına 95 tl ücret alınmaktadır. Tadilat gerektirmeyen durumlar da, 1 günde boya işlemi bitirilmektedir. Akşam temizlik ve dizayn yapılarak daire teslim edilmektedir.


İLETİŞİM0546 438 3416 – 02129094316

Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alıp günün her saatinde ücretsiz olarak dairenizde keşif yapabiliyoruz.

Keşif sırasında boya renginizi de seçebilirsiniz. Dairenizde tadilat işleri varsa fiyatlarımız da tadilatın özelliğine göre küçük değişiklikler olabiliyor. Boya günü kararlaştırıldıktan sonra belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelip işe başlıyoruz.

 

Bir Günde Boya Badana Hizmeti

1 Günde Boya İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz. Her ihtimale karşı boya damlamasına karşı eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip işi teslim ediyoruz.

Değerli müşterilerimiz, mümkün olduğunca kurumsal firmalarla çalışın ve mümkün olursa kimseye işe başlamadan kapora  vermeyiniz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir