Akaretler Boya Badana

Akaretler Boya Badana Boya malzemesi her yere uygulanabilir niteliktedir. İnşaat bölümünde de uygulanabilirlik açısından önemli bir yere sahiptir. Boyalar kendi alanlarına göre kullanım amaçları doğrultusunda farklılıklar göstermektedir. İnşaat sektöründe boyada aranan genel niteliklere göre ihtiyaçları doğrultusunda farklılıklara sahip olan boya materyali bulunmaktadır. Birincil olarak boyada aranan özellik boyanın kapatıcı unsurlarının olmasıdır. Bir boyadan beklenen en önemli özellik amacına uygun olarak hizmet edebilmesi amacıyla kapatıcı nitelikte olması gerekmektedir. Uygulanan yüzey bir katta tamamen kapatılması beklenir.

Boyanın Kapatıcılık Özelliği Hakkında Bilgilendirme

Akaretler Boya Badana

Akaretler Boya Badana

Eğer yüzey astar atılmış ve beyaz bir yüzey ise, seçilen boya aynı olarak değişimlere uğramadan hemen ilk kat etabında rengini belli edecektir. Alt katmandaki beyazlık gözükmeyecektir. Fakat boyalar genellikle rengin daha belirgin ve gösterişli durması açısından iki kat sürülür.

İki kat sürülen boyada bir yüzeyin seçilen rengi belli etmesi ve tamamen kapatıcı, kusurları örtücü özellikte olması beklenmektedir. Bu durumda bazı boya badana işlemleri üzerine astar çekilmeden yapılmaktadır. Astar çekmenin de araya kat atmanın da kendi içinde bir maliyeti olduğu için ev sahipleri yaşam alanlarında eğer boya değişikliği yapmak istiyorlarsa genellikle bir önceki boyaya uygun olan renkleri tercih ederler.

Boya Badana Ustası

Örneğin beyaz bir boyanın üzerinde kemik rengi ya da fildişi kendini belli eder. Ya da ince bir pudra rengi, açık pembe vs. soft tonların üzerinde de bir eflatun, mor gibi o renge yakın yalnız bir ton koyusu renkler de iki kat atıldığında kendini belli edebilir. Bu aşamada Akaretler Boya Badana işlemi yapılırken araya beyaz renk çekmeden yani astar atmadan da bulunan mevcut boyanın bir kademe daha koyusu ile istenilen ton yakalanabilmektedir. Ayrıca bulunan boyanın üzerinde başka bir boya seçip bambaşka bir renk elde etmek gibi de hileler bulunmaktadır. Her türlü şekilde boyanın iki kat sonrasında tamamen yeni ve kapatıcı özellikte olması beklenmektedir.

Akaretler Boya Badana

Akaretler boya badana ayrıcalığı ile sizlere boya konusunda en iyi hizmetleri sunmaktayız. Bu kapsamda ev ve iş yerlerinize ferahlık ve hijyen koşulları getirmekteyiz. Nemden dolayı bakteri oluşmasını engelleyecek kalitede su bazlı standart boyaları denemek için sizleri en yakın şubeye beklemekteyiz. Sizler de Beşiktaş Akaretler boya badana ayrıcalığını eviniz veya iş yerinizde kolayca yaşayabilirsiniz. Detaylı bilgi için site ile iletişime geçiniz.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir