istanbul-kartonpiyer


Asma Tavan ve Gergi Tavan Modelleri ve Fiyatları

Asma Tavan ve Gergi Tavan Modelleri ve Fiyatları uygulamalarına ihtiyaç duyduğunuzda biz size hem asam tavan hem boya badana hem gergi tavan konusunda hizmete hazırız. Onarımın arifesinde, belirli bir odada gergi tavan veya asma tavan oluşturmak niyetiniz varsa, her yapının avantajlarını ve dezavantajlarını dikkatlice incelemeniz gerekir. Öncelikle oturduğunuz Daireyi hangi stille dekore edeceğinize karar verin. Bütçenizi değerlendirin, çünkü bütçe bu tür yenilikler yapılacaksa iyi ayarlanmalıdır doğru seçimi yapmak için düşünülmesi gereken çok şey var.

Laminat Parke Ustası

İster asma tavan olsun ister gergi tavan olsun bu yapılar için kurulum prensibi hemen hemen aynıdır. Sert bağlantı elemanları yardımıyla ana çatıdan biraz uzakta kurulurlar: ahşap veya metal çerçeveler, bagetler kullanılarak oluşturulurlar. Asma tavanlar, odanın yüksekliğini bir kaç santim azaltır. Bu tavanlardan hangisini seçerseniz seçin, her iki tasarım da tavanların görünüm. Estetiği, yapısı değişecek ve evinizin değeri artacaktır. Asma tavanların montajından sonra bu sorunlar sizi endişelendirmeyecektir.

Üsküdar Boya Badana

Asma Tavan ve Gergi Tavan Modelleri ve Fiyatları

Asma Tavan ve Gergi Tavan Modelleri ve Fiyatları klimaların hava kanalları, mutfak davlumbazlarının elemanları gibi…. Çirkin çıkıntıların ve taban yüzey basamaklarının kapanmasını sağlarlar. Böyle bir çatının diğer bir ortak yararı, mekanı modelleme ve orijinal. Tasarım hayallerini hayata geçirmeye fırsat vermesidir. Bu bağlamda, asma tavanlar, en tuhaf mekansal formu yaratmanıza. İzin verdiği için dekorasyon fikirlerinizde geniş bir alan sunarlar.

Alçıpen Kaliteli Olursa

Daire Boyama Fiyatları

Gergi tavanlar ve asma tavanlar arasında yine de çok farklar var. Asma tavanın montajı daha uzun sürer. Bu, birkaç günden birkaç haftaya kadar sürebilir. Yeni trend gergi tavan modellerinin montajı ise daha kısa sürer. Çok büyük evlerde bile birkaç saat içinde monte edilebilir. Asma tavanlar, istenirse, özellikle modüler tasarım söz konusu olduğunda, ilkinin tamamen bağımsız olarak monte edilebilmesi ile de ayırt edilir. Germe tavanların döşenmesi için uzmanlarla çalışmanız gerekecektir.

Bayrampaşa Boya Badana Ustası

Performans özelliklerine gelince, elbette gergi tavanın bakımı çok kolaydır: periyodik olarak silinmesine gerek yoktur. Yukarıdan sızıntı olması durumunda bile onarım gerekmez. Aynı şey asma yapılar için söylenemez. Şiddetli su baskını durumunda, alçı levha tavanın tamamen kaldırılması gerekir. Böyle bir durumda plastik veya alüminyum suyla temas edecek, ancak duvarları korumayacaktır. Ancak alçı levha dışındaki tüm asma tavanlar, hasarlı bölümün değiştirilmesi. Raylar, paneller veya kasetlerin bütünü olarak kısmen tamir edilebilir.

Asma Tavan ve Gergi Tavan Modelleri ve Fiyatları

Sel su baskını gibi durumlarda hasarlı asma tavanlar tamamen değiştirilmelidir. Son olarak, asma tavanların maliyeti de önemli bir konudur. Ancak, yakın geçmişte çok pahalı olan gergi tavanların giderek daha uygun. Fiyatlı hale gelmiş olduğundan, asma tavan fiyatları ile gergi tavan fiyatları arasında çok fark kalmamıştır. Ayrıca yeni malzeme türlerinin üretimi zengin çeşitlilik sayesinde İstanbul asma tavan fiyatları son derece ekonomik hale geldi.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir