boya badana


Asma Tavan ve Ön Hazırlıklar

Asma Tavan ve Ön Hazırlıklar Asma tavan evinizi ve iş yerinizi, gürültülü ortamlarda ses yalıtımı ile azami derecede korur, kış aylarında doğalgaz faturalarınızın kabarmasını önler. Yaz aylarında soğuttuğunuz alanlarınızdan ısı geçişini minimize eder. Tavanlarınıza estetik bir görüntü kazandırır. Duvar tavanlarınızı korur. Evinizin değerini arttırır. Firmamızda çok yeni asma tavan modelleri ve projelerinden haberdar olmak için, mutlaka bizi arayın.

Laminat Parke Ustası

Asma Tavan ve Ön Hazırlıklar

İstanbul’da neredeyse bir ömür boyu boya badana ve alçıpan işleri asma tavan işleri yapıyoruz, Boya badana A.Ş olarak hem boya badana alanında hem alçıpan seçiminde siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. Tüm yeni dekorasyon uygulamalarının ilk olarak bizim firmada hayata geçirildiğini de hatırlatmak istiyoruz. Bazı müşterilerimiz, neden alçıpan ya da neden asma tavan yaptırmalıyız sorusunu yöneltiyorlar. Basitçe diyoruz ki, hem evin maddi değerin arttırmak, hem estetik açıdan yükseltme sağlamak, hem ısı ve nem konusundaki sorunlarınızı gidermek, hem çirkin ve eğri tavanlarınızın sizdeki depresyon etkisini yok etmek için yaptırınız diyoruz.

Uygun Fiyata Boyacı Fiyatları

Üsküdar Boya Badana

Çünkü evlerinizde, tavanlarda ne renk alçıpan seçileceği odanın nem durumu gibi faktörler, tasarruf açısından ve uzun vadede oldukça önemlidir. Yani alçıpan –asma tavan çalışmaları, sadece estetik kaygı ile yapılmıyor. Aynı zamanda yapılarınızı koruyor ve ısınma soğutma- yalıtım alanında size hizmet sağlıyor. Bu sistemlerin ömrü de en az 20 yıl olduğundan yapacağınız yatırımlar kat kat geri gelmiş oluyor Alçıpan bilindiği gibi suyu itecek özelliğe sahiptir ama sürekli olarak neme maruz kalırsa boyutlarından kayıplar olacaktır. Kalitede de zamanla düşüş meydana gelecektir. O nedenle e-boya badana A.Ş olarak bizimle yeni fikirler hakkında görüş alış verişinde bulunmadan, bu işe girişmeyiniz.

Daire Boyama Fiyatları

E-Boya Badana Asma Tavan ve Alçıpan İşleri

Asma Tavan ve Ön Hazırlıklar Çok hızlı bir projelendirme aşaması vardır. Bilgisayarlar sayesinde renk ve dizayn oluşturmak, yeni dekorasyon yazılımları ile kolay hale gelmiştir. Gelişmiş simülasyon programları ile bir odanın tavanlarının ne renk ve ne tür bir desen alacağı önceden müşterinin beğenisine sunulur. Böylece keşke başka bir dizayn deneseydim demezsiniz. Simülasyonun kolaylığı, anında renk ve desen seçiminin tek tıkla değiştirilebilmesidir. Proje aşaması bittikten sonra, evinizin ruhuna uygun asma tavan kartonpiyer uygulamaları başlatılır.

Asma Tavan ve Ön Hazırlıklar

Boya Badana Sonrası Duvarda Krater ve Kabarma

İstanbul asma tavan ustaları aramaya başladıysanız hemen bize gelin biz size yeni modern, dayanıklı projeler oluşturalım, simüle edelim. Sonra da hayata geçirelim. E boya badana A.Ş bünyesinde çalışan alçıpan ustalarımız, asma tavan ustalarımız detaylı bir tasarım ve proje aşamasından sonra montajlama işine vakit kaybetmeden geçerler. Tavan seviyesinden 10 ile 15 santimetre, bazı evlerde 17 cm yukarıya yatay bir çizgi çizerler ve gerekli malzemelerle işe başlarlar. İş bitiminde artık daha ferah daha değerli ve motive edici tavanlarınız olacak. Ustalarımız, zaten ilk çalışma ile tavanlarınızdaki deformasyonları düzelteceklerdir, sonra da açıpan işine girişeceklerdir.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir