Ataköy Boya Badana

Ataköy boya badana ustası ev veya ofis işlerinizi 1 günde boyatmak istiyorsanız ev ofis boyama işlerinde deneyimli usta kadromuzu tercih ediniz.

Ataköy boya badana ekibimizdeki ustaların tümü boya işinde çekirdekten yetişmedir her bir ustamız en az 15 yıllık deneyimi vardır badana boyacı bulunduğunuz mahallede. Usta ekibimizi arayın ustalarımız yerinde keşif yapsın ve dilediğiniz markanın. Rengini seçin dilediğiniz zaman ustalarımız ev & ofisinizi 1 günde boya badana işini yapıp size teslim etsiz ikinci şahıslara paragöz.

Kişilere mesleği boyacılık olmayıp ta boyacıyım diyen taşeronlara emlakçı nalburcu apartman kapıcısına tesisatçıya. Parkeci nakliyeciye doğalgazçılar tesisatçıya ye yada 9 kişiden teklif al gibi sistemlere. Kanmayın 9 kişi yerine tek kişide fiyat verebilir aman ha dikkat size tavsiyemiz boya işinizi gerçek ustalara yaptırın.

 

Ataköy Boya Badana

Ataköy Boya Badana

Ataköy Boyacı Ustası

Ucuza evimi boyatacağım diye acemi deneyimsiz kişilere boya ve badana yaptırıp kendi paranızla rezil olmayın….

Ataköy boya badana  ustalarımız uzun seneler boyunca işin erbabı ustaların yanında çalışarak çekirdekten yetişme ustalardır sonradan eline rulo fırça alıp bende boyacıyım diyenlerden değildir. Piyasada bangır bangır reklam verenler cilalı sloganlar kullananlara aldanmayın bir çoğunun boyacılıkla alakası yok  bir odaya konple alçı. Çekin yada mastarlı alçı çekin deyin muhtemelen bin bir türlü bahane üretecek yada maliyeti 1000 ise size  2 bin tl fiyat çıkarırlar.

Ataköy Boya Badana

Çünkü alçı çekmesini bilmezler bizde diyoruz’ki  sıva alçı saten alçı mastarlı alçı uygulamasını bilmeyen boyacı değildir ben evimi boyatacağım. Benim alçı ile işim diye düşünüyorsanız evinizi boya yapan ustalar alçı uygulamasını. Bilmiyorsa tavan & duvarlarda kabarma çatlama çivi deliklerini iyi bir şekilde onaramaz ise bu tamir yapılan yerler yama gibi gözükür ve çirkin bir görüntü ortaya çıkar.

BİZ DEĞİL HİZMETLERİMİZ KONUŞUR……

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir