en iyi boyama badana ustası

Ataköy Boya ustası

Ataköy Boya Ustası Boya badana işlerinizi yaptırmak için Ataköy boya ustası mı arıyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz, boya badana ustalarımız yılın renk trendini izleyerek evinize değer ve canlılık katan en güzel, dayanıklı renklerle evlerinizi bir ressamın tablo yaparken gösterdiği titizlikle boyarlar. Boya seçiminde ne yapmanız gerekiyor? Ataköy boya ustası size bazı önerilerde bulunabilir. Bazı evlerde standart renkler kullanılırken, bazı evlerde standart boya renginin aksine beyaz saten boya kullanılabilir.

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Ataköy Boyası Ustası Boya Renk Önerileri

Mesela güneş almayan veya penceresi olmayan odaların daha aydınlık görünmesi için beyaz ve tonları seçilmelidir. Beyaz boya duvar yüzeylerin görünümünü aydınlatırken, yüzeyi daha doğal gösterir. Beyazın açık renk tüm evler ve ofisler için hoş bir estetiğe sahiptir ve odaların daha ferah hatta daha dost canlısı görünmesini sağlar. Modern çiftlik evlerinde, büyüleyici kır evlerinde beyaz saten boya 2020 yılının trendi haline geldi. Ancak siz müşteri olarak hangi rengi seçeceğinize dair kararı verecek kişisiniz.

Başakşehir boyacı fiyatları

Ataköy Boyacı Fiyatları

Ataköy boya ustası yılın trend olan renkleri hakkında size bilgi verecektir. Evinizde nasıl rahat hissediyorsanız veya hangi renkten hoşlanıyorsanız o rengi seçebilirsiniz. İkinci önemli nokta, eski rengi kapatma meselesidir. Eğer eskiden koyu bir renk kullanmışsanız ve bu renkten sıkılıp açık bir renk boya istiyorsanız 3-4 kat boya çekilmesi gerekebilir. Bu da harcanacak boyanın daha fazla olması ve maliyetin artması demektir.

Ataköy Boyacı Ustası Dış Cephe Renk Önerileri

Şişli Boya Badana Ustası

Evinizin dış cephe boyası da iç cephe kadar önemlidir, iyi bir ton seçimi evin değerini de arttırır, estetik görünümü güzelleştirir. Dış cephe boya badana evlerinize canlılık hoşluk ve enerji katar. Satmayı düşündüğünüz evlerinizin değerini arttırmak için önce güzel bir bakım çalışması yaptırmanız gerekir. Boya badana bu işin temelini oluşturur. Evlerin değeri sıfırdan dış ve iç cephede boya badana yapılması ile artar. Bu yılın en çok tasarımcılar tarafından önerilen dış cephe renkleri, koyu sarı, alt planda gri ve beyaz olan sarı, okyanus mavisi, kahverengi ve süt beyazı trend dış cephe renkleri arasında…

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir