Ataköy Boyacı Ustası

Ataköy boyacı ustası arayan ve Ataköy’de ikamet eden müşterilerimize en kısa yolan erişebilmek için artık internet sitemiz üzerinden de iletişim bilgi verme hizmetini sunuyoruz. Ataköy semtinde boya badana alçı işleri ve tavan işleri alanında profesyonel olan Ataköy boyacı ustası ve ekibi, çeyrek asırdır bu semtte boya –badana hizmeti veriyorlar. Deneyim isteyen boya badana işleri, tavan işleri dekorasyon çalışmalarının en önemli ayağını oluşturmaktadır.

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Bu açıdan ustalarımızın tecrübe ve öngörüleri son derece öne çıkmaktadır ve ustalarımızın bu uzun yıllar içinde çıkardıkları işler, müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmakta ve bol bol takdir toplamaktadır. Boya badana alanında pratik bir çalışma yürüten ustalarımız, yaptıkları işin arkasında durarak ev ve iş yerlerinizi boyarken, daha konforlu ve yaşanmaya değer alanlar oluşturuyorlar.

İstanbul Boya Badana Firması

Ekip olarak İstanbul ilinin her noktasında boya badana işlerini yapıyoruz, başta Ataköy olmak üzere, Beşiktaş boya badana, Bayrampaşa, Başakşehir ve Bağcılar’da da profesyonel boya –badana ustalarımız bulunmaktadır. Ustalarımızın yaşam alanlarınızı renklendirmek. Bazı dekorasyon inceliklerini kullanarak dar alanları daha büyük göstermek için açık renk boya kullanmak, büyük alanları. Daha küçük göstermek için kapalı renk seçimi yapmaları gibi çalışmaların temelinde evlerinizden maksimum konfor verimini almanızı sağlamaktır.

 

Arnavutköy Boya Badana Ustası

Ataköy Boyacı Ustası Nasıl Çalışır?

Önce bizi aramanız gerekir, biz boştaki boya-badana ustalarımızı size keşif için yönlendiririz. Ardından ellerinde renk kartelaları ve Filli boya gibi Marshall boya gibi ünlü markaların boya ürünleri hakkında bilgiler vermelerini sağlarız. Fiyat verildikten sonra sizin de onayınız olursa işe başlamak için belli gün ve saat belirlersiniz. Ardından da keyifli bir boya badana süreci başlar.

Dolmabahçe Boya Badana ustası

Ataköy boyacı ustası ve ekibi, büyük binalar için birkaç usta birlikte çalışır. Amaç en kısa sürede etkin bir boya badana işi çıkarmaktır. Boya ve badana fiyatını belirleyen bazı kriterler vardır mesela, evin metrekare ölçüsü bu noktada önemlidir, mesela 80 metre kare için sadece malzeme giderleri 400 TL ve üzerinde olabilir. İşçilik ise daha sonra malzeme fiyatlarına eklenir. Dilerseniz boya ve boya işi için gereken malzemeleri kendiniz tedarik edebilirsiniz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.