Ataköy Ev Boyama

Ataköy Ev Boyama İnternette Ataköy ev boyama konusunda arama yapan ve evlerini boyamak isteyen siz değerli müşterilerimiz için, Ataköy’de tavan duvar boya işlerinizi özenle yapan bir ekibimiz var. Ekibimiz, yağlı boya uygulamaları, saten boya su bazlı saten boya uygulamalarını ve sentetik kapı boyama işlerini özenle yapmaktadırlar. Kartonpiyer ve stropiyer uygulamaları alçı uygulama dış cephe iç cephe boya işleri ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Ataköy ev boyama Ustaları 30 yıldır Hizmetinizde

 

Zekeriyaköy boya badana 

Siz de Ataköy ilçesinde ikamet ediyorsanız ve ev boyacı badanacı arayışındaysanız bizimle mutlaka görüşün ve fiyat alın. Ustalarımız her türlü duvar kağıdı seramik işlerini de yapmaktadır. Ev boyama fabrika işyeri irili ufaklı işletme boya ve badana ihtiyacınız olduğunda, işinizi berbat etmeyecek ve sizin yönlendirmelerinizi de dikkate alacak, sizinle empati kuracak gerçek ustalardan yardım almanız size hem tasarruf sağlar hem de zaman kazandırır. Biliyoruz ki boya badana süreci zor ve sıkıntılı bir süreçtir, bir an önce eve yerleşip rahatınıza kavuşmak istiyorsunuz. O halde bize alo demeniz kafi, biz 30 yıldır boya-badana alanında uzmanlaşmış ustalarımızla başta Ataköy’de olmak üzere tüm İstanbul ilçelerinde bu hizmeti vermekteyiz.

Titiz iş ve Temiz Boya Badana Hizmeti Uygun fiyat

Ataköy ilçesinde bulunduğunuz semte hemen bir boya badana keşif ekibi yollayarak ücretsiz ön keşif yapıp gerekli boya ve badana- alçı giderini hesaplıyoruz. Üstüne işçilik masraflarını da ekleyerek size en uygun taban fiyatı veriyoruz. Boya marka seçiminde de yanınızdayız, kısa bir zaman alacak boya badana işinizi, eğer küçük bir eviniz varsa 1 günde tamamlıyoruz. Duvarlarınızda arıza mı var? Delik çatlak kabarma dökülme mi var? Zararı yok. Ustalarımız kısa süre içinde bu sorunu halledebilirler.

Ataköy Boyacı Fiyatları

Ataköy Ev Boyama

Ataköy ev boyama alanında uzmanlaşmış boya ustalarımız sizlerin ev ve iş yerlerinizi en kaliteli boyalarla boyatacaklardır. Zıt renk tercihlerinizde ise birkaç kat fazladan boya yapmak gerekecektir. Kapalı renk üzerine beyaz gri açık sarı gibi renkleri tercih ettiğinizde masraf artar, aynı renk tercihinde ise masraf azalır. Duvardaki delikler – matkap delikleri, çatlaklar ve dalgalı kabarmış çirkin alanlar ustalarımızın maharetli ellerinde pürüzsüzleşir.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir