Boya Badana Fiyatları İstanbul Güncel Fiyatlar

Ataşehir Boyacı Ustası

Ataşehir Boyacı Ustası İstanbul ilimizin bütün ilçelerinde olduğu gibi Ataşehir’de de Boya badana hizmeti veren 25 yıllık deneyime sahip bir firma olarak bizleri günün her saatinde arayabilirsiniz. Kaliteli bir Boya badana hizmeti almanız için mutlaka profesyonel Boya badana ustaları ile çalışmanız ileriki süreçlerde Dualarınızın sağlığı için ve boyanın dökülmemesi için önemli bir girişim olacaktır. Boya badana ustalarımız son derece planlı ve programlı bir şekilde çalışmaktadırlar.

Beykoz Boyacı Ustasıları

Şimdiye kadar e-Boya badana A.Ş olarak İstanbul’un bütün ilçelerinde Boya badana duvar tadilatı alçı saten alçı kartonpiyer stropiyer desenli boya sedef boya dış cephe boyama mantolama gibi hizmetleri kesintisiz olarak verdik Bu açıdan binlerce mutlu müşteri profili elde ettik referansı güçlü olan bir firma olarak Ataşehir boyacı ustası arayışınızda yanınızda olmak istiyoruz.

Ataşehir Boyacı Ustası

Arnavutköy Boya Badana Ustası

Şirketimizin bünyesinde çalışan onlarca Boya badana ustası olduğundan dolayı büyük küçük bütün projelerde kısa. Sürede çözüm üretebiliyoruz 200 metrekarenin altındaki evlerde iç cephe boyama ve tavan badana işini 24 saatte bir girebiliyoruz. Boyacı ustası ihtiyacınız olduğunda Boya badana firmamızı arayarak bu hızla süreci hemen başlatabilirsiniz. İsterseniz boya alçı gibi malzemeler işsiz temin edin isterseniz de ustalarımızın marifetli. Ellerine bırakın her iki durumda da size ayrı ayrı fiyat çıkarırken taban fiyat uygulamasına gerçekleştiriyoruz. Duvarlarınızı biz önceden iyice temizledikten sonra, delikleri boşlukları iyice kapatıp alçı kuruduğunda da zımpara çekiyoruz.

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Eski Boya Badana Nasıl Temizleniyor?

Daha önce, kullanılan malzemeye bağlı olarak eski boya izlerinden kurtulmak gerekiyor çünkü pürüzsüz bir yüzey elde edilmesi gerekiyor. Yüzeyin eski boya olarak neyle boyandığını bilmiyorsanız da bu bizim için sorun oluşturmaz. Biz zımpara çekerek iyice pürüzsüz hale getirmeden işe girişmiyoruz. Kalıntılar tamamen silindikten sonra da dilerseniz biraz daha pahalı olacak ama, komple bir alçı astar da çekebiliriz. Böylece zıt renk sorunu da ortadan kalkar, beyaz bir fon elde edilir. Tek kat boya bile bu durumda yetecektir. Ataşehir boya ustalarımızın yapacağı uygulama sonrası en az 1 yıl boyunca duvarlarınız ilk günkü gibi parlayacak ve kolay yıkanabilir olduklarından sağlığınızı da koruyacaktır.

 

Yorumlar Devre Dışı!

    Hemen AraS.S.SWhatsApp