Avcılar Boya Badana Ustası

Boya Badana Fiyatları İstanbul Güncel Fiyatlar

Avcılar Boya Badana Ustası

Avcılar Boya Badana Ustası  kartonpiyer, asma tavan ve her çeşit tadilat işleriniz için anahtar teslimi  hizmet vermekteyiz. Avcılar boya badana hizmetleri ödeme seçenekleri hakkında bilgi ve boya badana fiyatları konusunda bilgi almak için 0546 438 34 16’dan bize ulaşınız. Bütün hizmetlerimiz kaliteli işçilik, bütçenize uygun olacak şekilde kaliteli malzemeler kullanılacak şekilde yapılmaktadır.

Avcılar Boya badana Hizmetleri

Firmamız Avcılar ve mahallelerinde boya badana, alçı kartonpiyer ve bina tadilat alanında tecrübeli ustalar ve kaliteli işçilik ile hizmet vermektedir.

Kaliteli İşçilik ve Malzemeler

Avcılar da boya badana ustası olarak işimizi yaparken en son çıkan teknolojileri uyguluyor ve en son çıkan kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.

Avantajlı Fiyatlar

Müşterilerimize Avcılar da her zaman en uygun fiyatı ve ödeme seçeneklerini sunmayı hedefliyor ve keşif için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Avcılar Boya Badana Ustası

Avcılar Boyacı

Boya Badana Kampanya

Kampanya 1.08.2018 – 1.10.2021 arası geçerlidir.

Malzemeli işlerde kullandığımız markalar

Dyo, Filli Boya, Polisan ve Marshall’dır.

Tadilat gerektirmeyen durumlar da 1 günde boya işlemi bitirilmektedir. Akşam temizlik ve dizayn yapılarak daire teslim edilmektedir.

Keşif ve fiyat bilgisi için her gün 08:00 – 22:00 arası bizi arayabilir, Whatsapp ile 0(546) 438 3416’dan bize ulaşabilirsiniz.

BOYA BADANA HİZMETİMİZ

Firmamız 2008’den beri Avcılar de bulunan müşterilerine boya badana, kartonpiyer, alçı sıva, komple tadilat işlemleri ile ilgili kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş, en az hata, deneyimli ekip, güven ve saygınlık kriterleri ile bugüne kadar süre gelen iş hayatımızda, aynı Devamı>>

    SIK SORULANLAR

1 Günde Boya Badana Gerçekten Mümkün mü?

“1 günde boya badana” şeklinde reklamları ve firma sitelerinde açıklamaları sık sık görürsünüz. E-boya badana olarak dairenizi 1 günde boyamayı garanti edemeyiz. Boya badana öncesi çoğu daire de alçı ve kalekim tamiri gibi, astar uygulaması gibi işlemler yapılarak zeminin kuru, pürüzsüz ve temiz bir hale getirilmesi gerekmektedir.

“1 günde boya badana” yı slogan edinmiş kişiler yada 4 kişi ile gelip 1 günde boya badana işinizi bitireceğini iddia eden kişilerin, iş günü hiç gelmediklerine yada 2 kişi gelip birinin öğle vakti gittiğini görebilirsiniz.

Bu sizin kaporanızı alıp işi garantileyene kadar geçerli olan bir pazarlama taktiğidir. Bu konuda müşterilerimizin dikkatli olması menfaatleri icabıdır.

Dairenizi Nasıl Boyuyoruz?

Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alıp günün her saatinde ücretsiz olarak dairenizde keşif yapabiliyoruz.

Sistem üzerinde size mesaj gelecektir 0212 909 43 16

Keşif sırasında boya rengini seçebilirsiniz. Dairenizde tadilat işleri varsa Fiyatlarımızda tadilatın özelliğine göre değişiklikler olabiliyor. Keşif sırasında boya rengini ve günü kararlaştırıyoruz. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelipnişe başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

Her ihtimale karşı boya damlamasına karşı eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip işi teslim ediyoruz..

Neden fiyatlarınız bu kadar uygun?

Fiyatları mümkün olan alt seviyede tutarak çalışanlarımızın ay içerisinde çalıştığı

gün sayısını artırmak ve buna bağlı olarak içinde bulunulan ayı en verimli şekilde geçirmeyi hedeflemektir.

Kaç kişilik ekiple geliyorsunuz?

Dairenizin büyüklüğüne göre bu sayı değişir. Genelde 4 kişilik ekiple geliyoruz.

Hangi marka boyaları kullanıyorsunuz?

Marshall, Dyo, Filli boya, Polisan, Permolit gibi markaları ve daha ekonomik markaları müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda kullanmaktayız.

Ücretsiz Keşif Hizmetiniz var mı?

Keşiflerimiz tamamen ücretsiz  olup herhangi bir para talebinde bulunmuyoruz.

Avcılar Boya Badana Ustası

Boya badana yaptırmak kendi başınıza yapmaktan çok daha kolay ve hesaplı seçim olacaktır. Ancak boya badana işlemini yapacak olan ustanın kalitesi ortaya çıkacak sonuç ile doğru orantılı olarak değişmektedir. Bu yüzden boya badana yaptırmadan önce ehil seçimi ile ilgili büyük bir özen gösterilmelidir. Boyalar sınıflarına göre su bazlı ve yağlı boya olarak iki ana sınıfa ayrılsa da birçok alt sınıf ile içinden çıkılmaz bir bilgi karmaşasına da sebep olabilmektedir.

Boya yaptırmaya karar verildiğinde öncelikli tercihiniz bu işi profesyonel olarak yapan insanlardan yana olmalıdır. Zira aksi taktirde ek iş olarak yapan kişilerle karşılaşmanız ve boya badana işinizin hem kalitesiz aynı zamanda çok daha uzun zaman sonra sonuçlanmasına sabretmeniz gerekmektedir.

Evde boya badana yapımı söz konusu olduğunda ideal ustayı bulmanın yanı sıra birkaç ek önlem almak sizin için önemli olacaktır. Bu önlemlerden biri eşyaları mümkünse boş bir odaya taşımak değil ise üzerlerini bütünüyle kapatmak eşyalarınızın boyadan etkilenmemesi için koruyucu olacaktır. Diğer yandan yaz ayları olmakla beraber fiyatlar biraz yüksek olabilmektedir. Bu yüzden uzman manada boya badana ustası ile görüşmeniz yılın her günü aynı fiyatlardan yararlanmanız için ve birçok noktada yer alan taksitli ödeme imkanlarından faydalanabilmeniz için ideal olacaktır.

Avcılar Boya Badana Ustası

Sene boyunca kullanılan evin duvarları kirlenmişse ve renk değiştirmeden sadece renk tazelemek istiyorsanız boyacı giderleriniz oldukça düşecek çok daha uygun fiyata boya badana işini yaptırmış olacaksınız. Ancak komple renk değişimi duvarda yer alan çivi izlerini düzeltmek ve tavanda oluşan lekelerin çıkartılması yada alçı sıva uygulamaları boya badana işinizin biraz daha masrafa yol açması anlamını taşıyacaktır.

Evlerin insan yaşamı ve huzuru için büyük önem taşıdığı günümüzde dinlenme ve yenilenme alanlarımız arasında yer alan evlerinizde daha mutlu ve huzurlu zaman geçirmek için her sene iki kere boya tazelemeniz önerilmekte böylece yaz dönümü ve kış dönümünde evinizde huzuru hissedebilirsiniz.

Yorumlar Devre Dışı!

    Hemen AraS.S.SWhatsApp