Avcılar Boya Ustası

Avcılar Boya Ustası İstanbul’un bir çok semtinde olduğu gibi Avcılar boya ustası arayan siz değerli müşterilerimizin de boya badana, alçı işleri, kartonpiyer, duvar kağıdı, laminat parke işleri gibi yapı işlerinde ve boya öncesi tadilat işlerinde en iyi hizmeti veren firmalardan biriyiz. Boya kabı rulo kestirme fırça boya inceltici su, boyacı örtüsü ve kağıt bant malzemeleri ile boya badana işlerine başlayan ustalarımız, öncelikle boya lekelerinden korunma amacıyla tavanı naylonla kaplayarak işe başlarlar. Boyayı su ile incelttikten sonra boyayı iyice karıştırarak homojen bir boya elde ederler. Boyanın açık renk zemine yapılan kapalı renk bir boya olması işi kolaylaştırır ancak eski boya koyu renk ise ve yeni atılacak boya açık renk ise bu

Kavacık Boya Badana

Durumda birkaç kat boya atılması gerekir. Avcılar boyacı ustası işinin ehli olarak, kısa sürede uyumlu veya zıt renkli boya işini de tamamlayarak evinizi / ofisinizi tertemiz bir şekilde, duvarlarınızı da pürüzsüz bir şekilde size teslim ediyor.

Taşınmayan Eşyaların Boya Badana Öncesi Korunması

Taşınmayan eşyaların üzeri ustalarımız tarafından naylon örtü ile iyice kapatıldıktan sonra ve süpürgelikler de bantlandıktan sonra boya işine girişilir. Yani taşınmayan eşyalara boya lekesi değmez. Boya badana öncesinde titizlikle bazı işler yapılır. Mesela eski badana lekeleri, duvar kağıdı kalıntıları ne kadar dikkatli bir şekilde çıkarılırsa, odadaki onarımın sonucu o kadar iyi olur. Bu noktada kaliteli hizmet kavramı devreye girer. Eski boya, badana veya duvar kağıdını tavandan sökme işlemi oldukça zor ve zahmetli bir iştir. 

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Avcılar Boya Ustası

Avcılar boya fiyatları olarak çalışmaya başlamadan önce, odayı boşaltmak veya mobilyaları çadırlarla güvenilir bir şekilde korumak ilk işimizdir. Kapıların, pencere camlarının ve diğer demirbaşların, özellikle de değiştirilmesi planlanmıyorsa, korumaya dikkat etmekteyiz. Abajurlar en iyi şekilde yerlerinden çıkarılır. Çalışma alanında açıkta elektrik kabloları varsa, bu bölümün enerjisi kesilir. Her şey belli bir program dahilinde ve titizlikle yapılır. Bu nedenle evlerinizi boyamayı düşünüyorsanız, bizim firmamız gibi işini bilen, seven bir firma ile çalışmak size hem para kazandırır hem de zaman kazandırır.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir