Badana Boya Ustası

Evinize boya badana işi yaptırmadan veya yapmadan önce atmanız gereken ilk adım, projenin en iyi nasıl ele alınacağını stratejik olarak belirlemektir. Ayrıca çalışma alanlarını boşaltıp boyama için hazırlamaktır. Badana boya ustası ekibi olarak, Badana boya işlemi için müşterilerin ihtiyaçlarını gidermek amacıyla etkili bir eylem planını hazırlarız. Her şey tam zamanında ilerler.

 

Boyama için ilk yapılacak iş odaları boya ve badanaya hazırlamaktır. Bunun için merkezi mobilyaları, duvar asmalarını, donanım ve anahtar plakalarını çıkarmakla işe başlarız. Zeminleri, badana boya öncesi titizlikle örtülerle kaplarız. Duvarda boya öncesi, delik çatlak ve kabarık yüzeyleri spatula ile önce kazıyıp düz hale getiririz.

Daha sonra boşlukları alçı malzemesi ile doldururuz. Pencere, kapı ve süpürgelikleri bantlarız ve böylece bu alanlar gereksiz yere duvar boyası ile boyanmaz. Badana boya işinde, zımpara ve duvarın hazırlanması için ne kadar çok titiz davranılırsa, yeni boya o kadar kalıcı oluyor. Bu yüzden ön hazırlığı boya badana ustası titizlikle yapar.

Titiz İşimiz Size Keyif Verecek

Arnavutköy Boya Badana Ustası

Boya işi tavan boyanarak başlar. Bu öncelik, badana boya ustası için zaman kazandırıcıdır. Uygulamaya bağlı olarak sprey – fırça veya rulo kullanılabilir. Önemli olan, boyanmaması gereken yerleri boyamamak, boyanması gereken yerleri de tam olarak boyamaktır. Tavan ve döşeme kuruduktan sonra badana boya ustamız, duvarlara geçer. Tamamen yeni bir ev boyama işi değilse, fırçadan silindire en düz çizgileri ve en yumuşak geçişleri sağlamak için kendi tekniklerimiz kullanıyoruz.

BOYA BADANABadana Boya Ustası

Duvar için leke -dalgalı görüntü bırakmayacak şekilde, kaç kat çekilecekse o kadar katı özenerek çekeriz. Son aşama, çalışma alanının temizlenmesi ve sıfırlanması aşamasıdır. Bu aşama, amatör boyacılar tarafından göz ardı ediliyor ama müşteri memnuniyet için en çok önem verdiğimiz aşamadır. Boya sonrası, çekilmiş tüm bantlar ve plastikler, örtüler toplanır ve eviniz lekesiz bir şekilde pırıl pırıl ve temiz olarak teslim edilir.

Firma olarak, siz müşterilerimize yüklediğimiz tek görev, iyi ve tutarlı olan, evin havasına ve eşyalara uyumlu renk seçimi ve boya seçimidir. Diğer tüm işleri biz üstleniyoruz.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir