Badana İşçilik Fiyatları

Badana İşçilik Fiyatları Boyanacak evin ya da diğer yapıların duvar kalitesine ve alan büyüklüğüne göre değişmektedir. Eskiden kendi evlerini kendi boyayan insanlar artık bu iş için badana ustaları tutmaktadırlar. Çünkü artık kendi yaptıkları boya badana ile ustaların veya firmaların yaptıkları boya badana hemen hemen aynı fiyata gelmektedir. Ürünlerini toptan alan firmalar kişilere göre bir adım öndedir. Bu yüzden kimse işçiliği riske atmak ve zamanını kaybetmek istemez. Kısa yoldan badana ve boya ustası tutarlar.

Normal yüzey bir evin metrekare boya fiyatı ortalama 7 Türk Lirası 10 Türk lirası arasında değişmektedir. Ustalar.

Badana İşçilik FiyatlarıBadana İşçilik Ustası

Badana İşçilik Fiyatları göre değişkenlik gösterir. Tamamen tahmini yazılmıştır. Ustalardan fiyat almadan önce fikir verilmesi için yazılmıştır. Eğer evinizin badana yapılacak yüzeyi pürüzlü ise fiyat artar. Dış cephe ise normal olarak fiyat artacaktır. Ev eşyalı ise fiyat artar çünkü bu eşyaların korunması gerekecektir. Aynı zamanda boya fiyatları da yapının yüzeyine göre değişkenlik gösterir. Ustalar size uygun boyayı önerecek ve sizi yönlendirecektir. İsterseniz bize danışabilir uygun fiyatlarımızdan haftanın 7 günü, günü 24 saati yararlanabilirsiniz.

Kendim Badana Yaparsam Fiyat Ne Olur?

Badana İşçilik Fiyatları Yukarıda da belirttiğimiz gibi ortalama badana fiyatı metrekare başına 7 ile 10 Türk Lirasıdır. Badananızı isterseniz kireç ile isterseniz yeni nesil plastik bazlı boyalar ile yapabilirsiniz. Fakat risk alacağınız bazı noktalar olacaktır. Eğer işi kalitesiz yaparsanız başınıza ekstra masraf açmış olacaksınız.

Badana İşçilik Fiyatları

Çünkü ustalar bir yere kaç kat boya sürülmesi gerektiğini iyi bilir. Bu konularda tecrübesiz olduğunuz için badana yaptığınız yerler aynı şekilde görünmeyebilir. Bu da ekstra masrafa yol açacaktır. Aynı zamanda zamanınız da boşa harcanmış olacaktır. Önemli olan diğer konu ise tadilat konusudur. Ustalar evinizde tadilat gerektiren yerleri ücretsiz olarak onaracaktır. Fakat siz bu işin nasıl yapıldığını bilmediğiniz için bu hizmetten yararlanamayacaksınız. Ve fırça seçimi gibi daha birçok ince konuyu ustalar iyi bildikleri için ekstra masrafa yol açmayacaklardır. Bu yüzden dikkatli olmanız gerekmektedir.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir