Boyama

Boyama


Badana Ustası

Badana Ustası ekip olarak şirketin bünyesinde çalışarak, yıllar içinde kazandıkları pratikle bir odanın bir duvarının bir katını 10 dakika gibi bir sürede tamamen badana ya da boyama işleminden geçiriyorlar. Dairenizde iş öncesinde kestirme işlemleri yapılmış olmalı, köşeler ve rulonun giremeyeceği alanlar kaliteli bir fırça ile boyanmalı ardından o cephede varsa prizler sökülmelidir.

Hızlı Boyacı ister badana ister boya taleplerinizde işi hızlı bir şekilde yaparlar. Badana ustası, 15 dakikada bir cephe; 60 dakikada odanın tüm alanını bir kat olarak boyayabilir. 4 oda varsa 4 x 60 dakikada yani 240 dakikada ilk katmanı çekebilir. 2 saat sonra da ikinci katmana geçerek işi kısa sürede bitirebilir.

10 Dakikada Badana Ustası İle Mükemmel Sonuç

Güzel ev boyacısı önce duvarlarınızdaki prizleri söker, kapı pencere varsa fırça ile buralarda kestirme yaparak fırça genişliğinde bir şerit boyar. Ardından tavan ile duvarı ayıran çizgiye dikkat ederek o noktada da onar cm şeridi çeker. Sonra bomboş boyanmayı bekleyen bir duvar alanı olacaktır.

Badana UstasıBadana ustası ruloyu iyice boya veya badana ile yükleyerek, duvara boş kısımlara büyük çarpı işaretleri atar. Bu çarpı işaretleri 3 m duvar için 3 adet boydan boya olacak şekilde rulo ile atılır. Ardından da yukarıdan aşağıya hat çekilmek üzere rulo tekrar boya kutusuna daldırılır ve işleme başlanır. Bu uygulamayı çabucak yapmak için, ev boyacısı boya ya da badana kireç kıvamını ayarlar.

10 Dakikada ile 1 Günde Badana

10 dakikada duvarları özel yöntemle boyayan ve badana işini yapan badana ustası toplamda tavanlar hariç 10 saatte 4 odalı bir alanı 2 kat boyayabilir. Sabah 8’de işe başlar tek kişi ile akşam 20’de iş bitecektir. Ancak bu işi e-boya badana AŞ gibi profesyonel bir şirketin ekibine bırakırsanız, onlar tek eleman değil 4 eleman gönderecekler ve eş zamanlı olarak tüm odalarda çalışacaklar. Yani 10 dakikada bir cephe yerine 10 dakikada 4 cephe boyanmış olacak. BOYA BADANA  size kusursuz işçilik çıkaracaktır.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir