Badana ve Boya Fiyatları

Badana ve Boya Fiyatları Kararınızı verdiniz ve evinizin görünüşünü değiştireceksiniz. O zaman ilk yapmanız gereken şeylerin başında boya badana metrekare fiyatlarını aratmak geliyor. Çoğu insan evinde yeni bir görünüm yaratmak istediğinde evini boyatır. Bu sayede ev ya da ofisler bambaşka bir görünüme kavuşur. Tabiki bunun önemli bir maliyeti de bulunmaktadır.

Badana ve Boya Fiyatları

Ümraniye Boya Badana Ustaları

2019 yılından 2020 yılına geldiğimizde badana ve boya fiyatları oldukça değişiklik göstermeye başladı. Bunun başlıca nedeni piyasaların ekonomik olarak yukarı tırmanması diyebiliriz. Bu nedenle işçilik masrafları da biraz arttı. Eğer eviniz 1 + 1 ise ve ortalama 70 metrekare ise usta evinizi 400 Türk Lirası civarına boyayacaktır. Tabi ki buna boya masrafları dahil değildir. Yaklaşık 400

Badana ve Boya Fiyatları

Türk Lirası daha boya masrafı eklendiğinde masraf toplam 800 TL olacaktır. 2 + 1 ev için yani ortalama 100 metrekare ev için toplam maliyet biraz daha fazladır. Bunun nedeni boyanacak yüzeyin artmasıdır. Bu tür evler için genel toplam fiyat 1000 Türk Lirası civarıdır. 3 + 1 evler için ( ortalama 125 metrekare ) belirlenen fiyat 1300 Türk Lirasıdır. Bu fiyatlar tamamen tahminidir. Gerçek fiyatları yansıtmayabilir. En uygun ve gerçek fiyatlar için bize ulaşabilirsiniz.

Bayrampaşa Yıldırım Boya Badana

Boya Badana Metrekare Fiyatları Neden Değişiklik Gösterir?

Evin alanı metrekare cinsinden büyüdükçe kullanılan boya miktarı artacaktır. Bu yüzden fiyat da otomatik olarak artmaya başlayacaktır. Bu yüzden evinizin alanı önemlidir. Duvar yapısı da başka bir fiyat belirleme tercihidir. Pürüzlü yüzeyler için daha çok boya gerekebilir bu yüzden daha fazla paraya ihtiyaç vardır. Eğer dış cephe boyatacak iseniz büyük ihtimal yüzey pürüzlüdür. Boya tipine göre de fiyatlar değişebilir. Dekoratif boyalar genelde normal boyalardan daha pahalıdır. Aynı zaman mat, parlak gibi boya çeşitlerinin fiyatı da birbirlerine göre farklılık gösterebilir. Eğer fiyat bilgisi isterseniz bizle iletişime geçebilirsiniz.

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Badana ve Boya Fiyatları

Aynı zamanda boyanacak yüzeyler tadilat istiyor ise boyacınıza bu durumu bildirmeniz gerekmektedir. Boyacınız genelde küçük tamirat ve tadilat işlerini bedava yani ücretsiz yapar fakat eğer büyük bir işlem gerekiyorsa cüzi bir miktar parayı gözden çıkarmanız gerekiyor.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir