Bağcılar Boya Badana Ustası

Bağcılar Boya Badana Ustası  Kartonpiyer ve Tüm tadilat işleriniz konusunda Hizmet vermekteyiz. Bağcılar da ki hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için 0(546) 438 34 16’dan bize ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz kaliteli işçilik, bütçenizle orantılı olacak şekilde uygun kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.

Dolmabahçe Boya Badana ustası

Tecrübeli Boyacı Ustaları

Firmamız Bağcılar da BOYA BADANA ve KARTONPİYER konusunda uzun yılların deneyimine sahip, titiz ustalar hizmet vermektedir.

Yeni Yöntemler ve Kaliteli Malzemeler

Bağcılar da BOYA BADANA ve MANTOLAMA yaparken en son çıkan yöntemleri uyguluyor ve yeni çıkan malzemeleri kullanıyoruz.

Uygun Fiyat Avantajı

Müşterilerimize daima en uygun fiyatı sunmayı hedefliyoruz ve keşif için herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

Bağcılar Boya Badana Ustası

Bağcılar Boyacı

Silivri Boya Badana Ekibi

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya 1.03.2018– 1.07.2022 arası geçerlidir. Malzemeli işlerde kullandığımız markalar Dyo, Filli Boya, Polisan ve Marshall’dır. Tadilat gerektirmeyen durumlar da 1 günde boya işlemi bitirilmektedir. Akşam temizlik ve dizayn yapılarak daire teslim edilmektedir.

Keşif ve fiyat bilgisi için her gün 08:00 – 22:00 arası bizi arayabilir, Whatsapp ile 0(546) 438 3416’dan bize ulaşabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Firmamız 2008 yılından beri Bağcılar da siz değerli müşterilerine boya, badana, kartonpiyer, alçı sıva, komple tadilat hizmetleri konusunda başarıyla hizmet vermektedir.

Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş, minimum hata, uzmanlaşmış ekip, güven ve saygınlık ilkeleri ile bugüne kadar süre gelen iş hayatımızda, aynı

SIK SORULANLAR

 • 1 Günde Boya Badana Gerçekten Mümkün mü?

  “1 günde boya badana” şeklinde reklamları ve firma sitelerinde açıklamaları sık sık görürsünüz. E-boya badana olarak dairenizi 1 günde boyamayı garanti edemeyiz. Boya badana öncesi çoğu daire de alçı ve kalekim tamiri gibi, astar uygulaması gibi işlemler yapılarak zeminin kuru, pürüzsüz ve temiz bir hale getirilmesi gerekmektedir.

  “1 günde boya badana” yı slogan edinmiş kişiler yada 4 kişi ile gelip 1 günde boya badana işinizi bitireceğini iddia eden kişilerin, iş günü hiç gelmediklerine yada 2 kişi gelip birinin öğle vakti gittiğini görebilirsiniz.

  Bu sizin kaporanızı alıp işi garantileyene kadar geçerli olan bir pazarlama taktiğidir. Bu konuda müşterilerimizin dikkatli olması menfaatleri icabıdır.

 • Dairenizi Nasıl Boyuyoruz?

 

Ümraniye Boya Badana Ustaları

Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alıp günün her saatinde ücretsiz olarak dairenizde keşif yapabiliyoruz.

Sistem üzerinde size mesaj gelecektir 0212 909 43 16

 • Bağcılar Boya Badana Ustası

 

Keşif sırasında boya rengini seçebilirsiniz. Dairenizde tadilat işleri varsa Fiyatlarımızda tadilatın özelliğine göre değişiklikler olabiliyor. Keşif sırasında boya rengini ve günü kararlaştırıyoruz. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelipnişe başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

Her ihtimale karşı boya damlamasına karşı eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip işi teslim ediyoruz..

 • Boya ve Badana Yapılış Aşamaları
 • Neden fiyatlarınız bu kadar uygun? Fiyatları mümkün olan alt seviyede tutarak çalışanlarımızın ay içerisinde çalıştığı gün sayısını artırmak ve buna bağlı olarak içinde bulunulan ayı en verimli şekilde geçirmeyi hedeflemektir.
 • Kaç kişilik ekiple geliyorsunuz?Dairenizin büyüklüğüne göre bu sayı değişir. Genelde 4 kişilik ekiple geliyoruz.
 • Hangi marka boyaları kullanıyorsunuz? Marshall, Dyo, Filli boya, Polisan, Permolit gibi markaları ve daha ekonomik markaları müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda kullanmaktayız.
 • Ücretsiz Keşif Hizmetiniz var mı?Keşiflerimiz tamamen ücretsiz  olup herhangi bir para talebinde bulunmuyoruz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir