Bağcılar Boya Ustası

Bağcılar Boya Ustası İstanbul boya badana sektöründe çeyrek asırdır hizmet veren bir firma olarak, sizler için en iyi boya markalarını seçebiliriz ve bu süreci keyifli bir süreç haline getirebiliriz. Bağcılar Boya Ustası arayışında olanlar için, Firma olarak size boya badana konusunda bazı bilgiler vermek istiyoruz. Mesela hangi boyayı seçmelisiniz noktasında biraz farkındalık yaratmak istiyoruz. Boya seçimi yaparken dikkat edilecek bazı noktalar var. Mesela lateks boya, temizliği kolay olan, uzun ömürlü dayanıklılığı yüksek bir boyadır. Ayrıca solmaya karşı daha dirençli olma eğiliminde olan lateks türü boya yağlı boyalara göre havayı daha iyi geçirir yani kabarma daha az olur. Yağlı boyayı daha çok ahşap mekanlar için tercih edebilirsiniz.

Bağcılar Boya Ustası

avcılar boya badana ustası

Yağlı boyanın kuruma süreci de daha uzundur. Ayrıca bir bilgi daha verelim, boya ne kadar parlak olursa, temizlenmesi o kadar kolay olur. Küçük çocuklarınız varsa ve boyadığınız odaya çok giren çıkan oluyorsa kolay silinebilecek parlak boya seçmenizi öneriyoruz.

Bağcılar boya ustası ya da ustaları olarak mutfak ve banyolar için de boya badana seçiminde bazı önerilerimiz var. Yarı parlak renk seçimi, mutfaklar ve banyolar için iyi bir seçim olacaktır, ayrıca yıkama kolaylığı daha fazladır. Büyük bir odanın daha küçük görünmesini istediğinizde ya da küçük bir odanın daha büyük görünmesini istediğinizde boya ustalarımız sizlere bu konuda dekorasyon fikirleri vereceklerdir.

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Boya Badana Süreci

Ustalarımız bu sürece başlarken, evinizde taşınmayan eşyaların üzeri ustalarımız tarafından çadır bezi ile kapatıldıktan ve süpürgelikler de bantlandıktan sonra tavandan başlayarak boyama işine başlanır. Onarım gerektiren duvarlar önceden alçı çekilerek çivi delikleri doldurulur, çatlaklar kapatılır. Duvar kabarmaları spatula ile kaldırılır tüm bu çalışmalar yeni boyanın daha iyi emilmesini sağlamak içindir.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir