Bahariye Boya Badana

Bahariye Boya Badana İç cephelerde tercih edilen boya badana modellerinin en yaygını desen verilerek uygulama şeklidir. Bu uygulamalar çok fazladır. Kendi içinde kullanılan yapı malzemeleri ile adlandırılmaktadırlar. Her uygulamanın kendine has bir dokusu vardır. Kimi modernliği yansıtır, kimi klasikliği. Kişilerin tarz ve yaşamlarını anlatan özellikte boya uygulamaları yapılmaktadır.

Desen uygulamalarının en çok tercih edilen yöntemlerinden bir başkası ise kelebek rulo desen uygulamasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi kelebek rulo yardımı ile yapılır. İki kat ana boya sürülür. Boyanın kurumasına izin verilmeden üçüncü katmanın üzerinde boş olarak kelebek rulo adı verilen bir rulo modeli gezdirilir. Bu gezdirme işlemi tüm duvar yüzeyine eşit oranda yapılmalıdır.

Bahariye Boyacı Fiyatları

Hiçbir boşluk kalmaması gerekmektedir. Başlanılan yerin hemen yanından devam edilir. Böylece hiçbir şekilde sıra atlanmadan her yer eşit oranda rulo desenine maruz bırakılmış olur. Bu desen kelebek şeklindedir. Daha çok klasik mobilya ve avangart mobilya takımları bu duvar deseniyle uyumlu olarak kullanılmaktadır. Firmamız mobilyalarınıza ve eşyalarınıza uygun şekilde boya seçmenize yardımcı olacaktır.

Bu yardım sadece renk seçenekleri ile sınırlı değildir. Boyanın zemine uygulanacak modellerinde ve tarzlarında da sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Müşterilerin istediği doğrultuda ürünleri hazırlayarak sıfır sorun anlayışıyla temiz bir iş çıkararak teslim etmektedir.

Arnavutköy Boya Badana UstasıBahariye boya badana Ustası

Desen uygulamalarının en kaliteli ve sağlam şekil modelleriyle işlerinizi kolaylıkla çözümlemektedir. Bu uygulamaları temiz bir işçilik çıkartarak yapmaktadır. Temiz işçilik, boya yapılırken kullanılması gereken en anlamlı sözcüktür. Çünkü eşyalı ya da eşyasız fark etmeksizin yapılan boya işlerinde zemine ya da kapı pencerelere boya damlatılması, lekelenmelere neden olur. Evin genel görüntüsünde çirkinlik katar. Bu malzemeler renk açıcı materyaller ile temizlendiğinden damlatılan yere mutlaka zarar verir.

Bahariye boya badana bu zararların önüne geçebilmek için kendisinin geliştirmiş olduğu temizlik önlemleri sistemiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Bahariye boya badana firması işlemleri alanında en iyi ve uzmanlaşmış boyacı ustaları tarafından yapılmaktadır. Böylece siz değerli müşterilerimize istediği renk ve modelde boya işlemlerini sıfır sorun ile yapar, her türlü teknolojik imkanlardan yararlanma ayrıcalığı sunarız. Sizler de Bahariye boya badana firması ile iletişime geçmek için siteden yararlanabilir ya da en yakın şubemize gelebilirsiniz.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir