Boya Badana Fiyatları İstanbul Güncel Fiyatlar

Bahçelievler Alçıpan Ustası

Bahçelievler Alçıpan Ustası için, Bahçeli Evler alçıpan ustası arayışınız varsa, bu lokasyonda hizmet veren onlarca ustamıza anında erişim sağlayabilirsiniz. Alçıpan ustası olarak çalışan boya badana ustalarımız ek olarak asma tavan işleri, kartonpiyer işleri, gizli ışık kutu bant işleri ve alçıpan bölme işleri yapmaktadırlar.

Beykoz Boyacı Ustasıları

Bahçelievler Kartonpiyer Ustası

Kartonpiyer ve stropiyer işçiliği için firmamızın deneyimli alçıpan ustaları ile irtibata geçebilirsiniz. 25 yıldır Bahçelievler lokasyonunda kartonpiyer ve stropiyer hizmetlerinin yanı sıra gizli ışık kutu bant dekorasyon çalışmalarını yapmaktayız. Tavandan 17 cm alta doğru profil vidalanarak kutu şeklinde bir tavan yapısı oluşturulur. Genişlik ortalama olarak 17 cm boyutunda tüm tavandan sarkan bir kutu görünümü verilir. Müşterinin talebine göre, gizli ışık bandı köpük modeller de kullanılarak, bir odanın işi 2 saat gibi kısa bir sürece bitirilebiliyor. Köpük model gizli ışık kutu bantı çalışması hem daha pratik hem de daha ucuza mal ediliyor.

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Bahçelievler Alçıpan Ustası

Piyasada gizli ışık bandı köpük modelinin işçilik hariç metresi 20 liradan satılıyor. 4×5 metre oda için 18-20 metre köpük modeli işçilik hariç toplamda 400 liraya alınabilmektedir. Dekorasyonun en modern yapıda görünmesi için tavan alçıpan işçiliği en profesyonel şekilde yapılarak evlerinizin değerine değer katılabilir.

Bahçelievler alçıpan işleri için bizimle görüşün. En uygun fiyatlar ve en iyi işçilik, deneyimli firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bahçelievler uygun fiyatlı alçıpan ustaları arayışınızda sizlere kısa sürede sağlam ve estetik duvar alçıpan ve tavan alçıpan hizmetini verecek olan firmamızın ustalarının maharetli elleri ile yapacakları işler, evlerinize yeni bir hava katıyor.

Ümraniye Boya Badana Ustaları

Bahçelievler Gizli Işık Kutu Bant İşleri

Bahçelievler Alçıpan Ustası  kutu bant dekorasyon çalışmaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha ferahlatıcı ve iç açıcı tavanlar için estetik ve değer katan gizli ışık kutu bant dekorasyon çalışmaları ile Bahçelievler lokasyonunda hizmet veren bir şubemiz var, ustalarımızla her an iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Dilerseniz köpük modeller seçerek çok daha ucuza gizli ışık kutu bant dekorasyon hizmeti de alabilirsiniz. Köpük çalışma daha kısa süreli ve daha ucuza mal olmaktadır.

Yorumlar Devre Dışı!

    Hemen AraS.S.SWhatsApp