Bahçelievler Boya Badana Ustasıları

Bahçelievler Boya Badana Ustasıları Kartonpiyer ve Tüm tadilat işleriniz için Hizmet vermekteyiz. Bahçelievler de ki çalışmalarımız hakkında bilgi almak için 0(546) 438 34 16’dan bize ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz kaliteli işçilik, bütçeniz ile orantılı olacak biçimde uygun kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.

Bahçelievler Boya Badana Ustasıları

Firmamız Bahçelievler de BOYA BADANA ve KARTONPİYER konusunda uzun yılların deneyimine sahip, kaliteli ustalar hizmet vermektedir.

Sefaköy Boya Badana Ustası

Bahçelievler de BOYA BADANA ve MANTOLAMA yaparken en son çıkan yenilikleri uyguluyor ve yeni çıkan kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.

Uygun Fiyat Avantajı

Müşterilerimize Bahçelievler de daima en uygun fiyatı sunmayı amaçlıyoruz ve keşif için herhangi bir ücret almıyoruz.

Bahçelievler Boya Badana

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya 1.03.2020 – 1.07.2022 arası geçerlidir. Malzemeli işlerde kullandığımız markalar Dyo, Filli Boya, Polisan ve Marshall’dır. Tadilat gerektirmeyen durumlar da Bahçelievler Boya Badana Ustasıları işlemi bitirilmektedir. Akşam temizlik ve dizayn yapılarak daire teslim edilmektedir.

Keşif ve fiyat bilgisi için her gün 08:00 – 22:00 arası bizi arayabilir, Whatsapp ile 0(546) 438 3416’dan bize ulaşabilirsiniz

Uygun Fiyata Boyacı Ustası

Firmamız 2008’den beri Bahçelievler de yaşayan müşterilerine boya, badana, kartonpiyer, alçı sıva, komple tadilat işlemleri konusunda kaliteli hizmet vermektedir.

Bahçelievler Boya Badana Ustasıları

Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş, en az hata, uzmanlaşmış ekip, güven ve saygınlık ilkeleri ile bugüne kadar süre gelen iş hayatımızda, aynı

SIK SORULANLAR

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

1 Günde Boya Badana Gerçekten Mümkün mü?

“1 günde boya badana” şeklinde reklamları ve firma sitelerinde açıklamaları sık sık görürsünüz. E-boya badana olarak dairenizi 1 günde boyamayı garanti edemeyiz. Boya badana öncesi çoğu daire de alçı ve kalekim tamiri gibi, astar uygulaması gibi işlemler yapılarak zeminin kuru, pürüzsüz ve temiz bir hale getirilmesi gerekmektedir.

Bahçelievler Badana boya Fiyatları

“1 günde boya badana” yı slogan edinmiş kişiler yada 4 kişi ile gelip 1 günde boya badana işinizi bitireceğini iddia eden kişilerin, iş günü hiç gelmediklerine yada 2 kişi gelip birinin öğle vakti gittiğini görebilirsiniz.

Bu sizin kaporanızı alıp işi garantileyene kadar geçerli olan bir pazarlama taktiğidir. Bu konuda müşterilerimizin dikkatli olması menfaatleri icabıdır.

Bahçelievler Boyacı Fiyatları

Boya Badana Sonrası Duvarda Krater ve Kabarma

Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alıp günün her saatinde ücretsiz olarak dairenizde keşif yapabiliyoruz.

Sistem üzerinde size mesaj gelecektir 0212 9094316

Keşif sırasında boya rengini seçebilirsiniz. Dairenizde tadilat işleri varsa Fiyatlarımızda tadilatın özelliğine göre değişiklikler olabiliyor. Keşif sırasında boya rengini ve günü kararlaştırıyoruz. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelipnişe başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

Uygun Fiyata Boyacı Ustası

Her ihtimale karşı boya damlamasına karşı eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip işi teslim ediyoruz..

Neden fiyatlarınız bu kadar uygun?

Fiyatları mümkün olan alt seviyede tutarak çalışanlarımızın ay içerisinde çalıştığı

gün sayısını artırmak ve buna bağlı olarak içinde bulunulan ayı en verimli şekilde geçirmeyi hedeflemektir.

Kaç kişilik ekiple geliyorsunuz?

Dairenizin büyüklüğüne göre bu sayı değişir. Genelde 4 kişilik ekiple geliyoruz.

Hangi marka boyaları kullanıyorsunuz?

Marshall, Dyo, Filli boya, Polisan, Permolit gibi markaları ve daha ekonomik markaları müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda kullanmaktayız.

Ücretsiz Keşif Hizmetiniz var mı?

Keşiflerimizi tamamen ücretsiz  olup herhangi bir para talebinde bulunmuyoruz.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir