Başakşehir Boyacı Ustası

Başakşehir boyacı ustası arayışında olanlar için bu semtte uzun yıllardır hizmet veren bir firma olarak çalışıyoruz. Boya badana öncesinde ön hazırlıklarınızı tamamlayınız. Önce eşyalarınızı çıkarın ve duvarlarınızı iyice silin. Duvarları silmek, sizin için belki gereksiz bir adım gibi görünse de esasında duvarları önceden silmek önemli bir adımdır. Bu işlem bakterileri önler, küf ve örümcek ağlarını temizler, boyanın duvar yüzeyine daha iyi yapışmasını sağlar. Taşınmayan eşyalarınızı da odanın ortasına alarak, ustalarımızın çadır bezi ile örtmesini sağlarız. Yerler parke ise yerler de boya öncesi naylon çadırla kaplanır, prizleriniz bantlanır ve duvarda delikler varsa alçı ile kapatılır.

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Başakşehir Boya Badana Fiyat Teklifleri

Başakşehir Boya ekibi olarak fiyat vermeden önce, boyanacak ev/işyerini ziyaret ediyoruz ve bunun için hiçbir ücret talep etmiyoruz, sadece ev için tamirat gerekli mi? Ev için ne kadar boya gider gibi soruların cevaplarını keşif sürecinde alarak sizlere fiyat çıkarıyoruz. Bu güne kadar keşfe gittiğimiz hiçbir ev/işyeri boyama işinde elimiz boş dönmedik.

Başakşehir Boyacı Ustası

Çünkü boya badana fiyatları bizde son derece makul düzeydedir ve asla piyasanın üstünde fiyat vermeyiz. Sizin müşteri olarak memnuniyetiniz bizimi için en önemli hedeftir ve bu hedefimizden 30 yıldır hiç şaşmadık. Başakşehir boyacı ustası arayışında ekibimizle görüşmeden başka bir yerden hizmet almamanızı öneriyoruz. Çünkü Başakşehir boya badana firmaları arasında en eski ve en deneyimli ekip biziz. Otuz yıldır bu alanda çalışan ustalarımız size özlediğiniz hayal ettiğiniz iç dekorasyon, boya badana hizmetini verebilir.

Şişli Boya Badana Ustası

En Kaliteli Boya Markaları

Sizlere boya badana için renk ve ürün sunarken kataloglarımızı da yanımızda getiririz. Böylece size farklı firmaların farklı boya ürünlerini tanıtabilir ve uygun bulduğunuz renk kombinasyonlarını seçerek evinizi istediğiniz gibi renkli ferah ve pozitif enerji verici şekilde boyayıp teslim ediyoruz. Boya markaları çok farklı olup boya kalite ve fiyatları da buna göre değişmektedir. Bu nedenle titiz bir çalışma ve uzun dönemli bir etki için boya ustalarımızın önereceği markaları tercih edebilirsiniz. Renk seçimi konusunda kararsız kaldığınızda yine Başakşehir boyacı ustası size yol gösterecektir.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir