Başakşehir Ev Boyama

Başakşehir ev boyama ihtiyacınız varsa, biz ekip olarak zaten bu semtte yıllardır bu işi profesyonel olarak yapıyoruz. Ustalarımız size en trend boya markalarını ve renklerini seçim konusunda size rehberlik edeceklerdir, Boya renkleri, evinizin ruh halini ve iç tasarımını önemli ölçüde değiştirebilir. Boya ruh halinizi etkiler, duvarlarınızın parlak ve canlı renklerde olması sizi hareketlendirir, belki de sadece sessizlik ve huzur istersiniz, o zaman da bu ruh haline uygun renkler var. Fakat evi boyamadan önce dikkat edilecek bazı noktalar var.

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Başakşehir ev boyama Püf noktalar

Mesela bilmeniz gereken püf noktalardan biri, eşyaların boyanacak odada bırakılmamasıdır, eşyaları tamamen çıkartın, çıkarılamayacak eşyaların üstünü çadır bezi ile Başakşehir ev boyama ustalarımız örteceklerdir. Bu eşyaların odanın tam ortasına getirilmesi boya badana işini kolaylaştırır. Duvarları silmek, sizin için belki gereksiz bir adım gibi görünse de esasında duvarları önceden silmek çok önemli bir adımdır. İster istemez zaman içinde ellerinizdeki kir, toz ve yağların, bakteri parazit ve küflerin duvarlarda birikme ihtimali var.

maltepe Boya Badana

Kaliteli İşçilik

Bu lekeler, nefes –solunum yollarına mikrop bulaştırarak istenmeyen hastalıkların oluşmasına zemin olur. Bronşit astım gibi kronik hastalıklar, duvar boyası kötü olan odalarda daha da güçlü hale gelir. Bu yüzden duvarlarınızı boya –badana öncesi temizleyin. Boyama öncesinde bu kalıntıların giderilmesi, boyanın duvarlara yapışmasına daha kolay sağlar. Ayrıca, çivi deliklerini matkap deliklerini duvardaki başka delikleri veya çatlakları alçı ile doldurmak ve spatula ile iyice yedirmek pürüzsüz duvarlar için gereklidir. Başakşehir ev boyama ustalarımız duvarlarınızdaki bu düzensiz şekil bozukluklarını ve deformasyonları giderirler.

Boya Badana Öncesi Titiz Hazırlıklar

Bayrampaşa Boya Badana Ustası

Ek olarak bitişik duvarları, pencere döşemesini ve prizleri ve buatları, süpürgelikleri bantlamak ön hazırlıktır. Ustalarımız iş öncesi hazırlıkta buna dikkat ederler. Zemini örtmek için çadır bezler, gazeteler veya bir rulo kağıtlar kullanılabilir ama Başakşehir ev boyama ekibi olarak biz çadır bezler kullanıyoruz. Ev ortasında kalan eşyaların da üstünü dikkatle örtüyoruz, amacımız eşyalarınızın lekelenmemesi boya sonrasında tertemiz kalmasıdır. En uygun taban fiyattan boya badana hizmeti almak için Başakşehir boya badana ekibimizle bu site üzerinden iletişime geçiniz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir