Bayrampaşa Boya Badana Ustasıları

Çekmeköy Boya Badana Ustası

Çekmeköy Boya Badana Ustası


Bayrampaşa Boya Badana Ustasıları

Bayrampaşa Boya Badana Ustasıları Firmamız 2008’den beri Bayrampaşa da bulunan müşterilerine boya badana, kartonpiyer, alçı sıva, komple tadilat işlemleri ile ilgili kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş, en az hata, deneyimli ekip, güven ve saygınlık kriterleri ile bugüne kadar süre gelen iş hayatımızda, aynı.

 • Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

 • 1 Günde Boya Badana Gerçekten Mümkün mü?

  “1 günde boya badana” şeklinde reklamları ve firma sitelerinde açıklamaları sık sık görürsünüz. E-boya badana olarak dairenizi 1 günde boyamayı garanti edemeyiz. Boya badana öncesi çoğu daire de alçı ve kalekim tamiri gibi, astar uygulaması gibi işlemler yapılarak zeminin kuru, pürüzsüz ve temiz bir hale getirilmesi gerekmektedir.

 • “1 günde boya badana” yı slogan edinmiş kişiler yada 4 kişi ile gelip 1 günde boya badana işinizi bitireceğini iddia eden kişilerin, iş günü hiç gelmediklerine yada 2 kişi gelip birinin öğle vakti gittiğini görebilirsiniz.Bu sizin kaporanızı alıp işi garantileyene kadar geçerli olan bir pazarlama taktiğidir. Bu konuda müşterilerimizin dikkatli olması menfaatleri icabıdır.
 • Dairenizi Nasıl Boyuyoruz?

  Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alıp günün her saatinde ücretsiz olarak dairenizde keşif yapabiliyoruz.

  Sistem üzerinde size mesaj gelecektir 0532 760 78 90

  Keşif sırasında boya rengini seçebilirsiniz. Dairenizde tadilat işleri varsa Fiyatlarımızda tadilatın özelliğine göre değişiklikler olabiliyor. Keşif sırasında boya rengini ve günü kararlaştırıyoruz. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelipnişe başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

  Her ihtimale karşı boya damlamasına karşı eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip işi teslim ediyoruz..

 • Neden fiyatlarınız bu kadar uygun?

  Fiyatları mümkün olan alt seviyede tutarak çalışanlarımızın ay içerisinde çalıştığı

  gün sayısını artırmak ve buna bağlı olarak içinde bulunulan ayı en verimli şekilde geçirmeyi hedeflemektir.

  Dairenizin büyüklüğüne göre bu sayı değişir. Genelde 4 kişilik ekiple geliyoruz.

  Marshall, Dyo, Filli boya, Polisan, Permolit gibi markaları ve daha ekonomik markaları müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda kullanmaktayız.

 • Ücretsiz Keşif Hizmetiniz var mı?

  Keşiflerimiz tamamen ücretsiz  olup herhangi bir para talebinde bulunmuyoruz.

Bayrampaşa de, boya badana, kartonpiyer, asma tavan ve her çeşit tadilat işleriniz için anahtar teslimi  hizmet vermekteyiz. Bayrampaşa boya badana hizmetleri ödeme seçenekleri hakkında bilgi ve boya badana fiyatları konusunda bilgi almak için 0546 438 34 16’dan bize ulaşınız. Bütün hizmetlerimiz kaliteli işçilik, bütçenize uygun olacak şekilde kaliteli malzemeler kullanılacak şekilde yapılmaktadır.

Bayrampaşa Boya badana Hizmetleri

Firmamız Bayrampaşa ve mahallelerinde boya badana, alçı kartonpiyer ve bina tadilat alanında tecrübeli ustalar ve kaliteli işçilik ile hizmet vermektedir. Bayrampaşa de boya badana ustası olarak işimizi yaparken en son çıkan teknolojileri uyguluyor ve en son çıkan kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.

Avantajlı Fiyatlar

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Müşterilerimize Bayrampaşa de her zaman en uygun fiyatı ve ödeme seçeneklerini sunmayı hedefliyor ve keşif için herhangi bir ücret talep etmiyoruz

Kampanya 1.08.2017 – 1.10.2022 arası geçerlidir. Malzemeli işlerde kullandığımız markalar Dyo, Filli Boya, Polisan ve Marshall’dır. Tadilat gerektirmeyen durumlar da 1 günde boya işlemi bitirilmektedir. Akşam temizlik ve dizayn yapılarak daire teslim edilmektedir.

Keşif ve fiyat bilgisi için her gün 08:00 – 22:00 arası bizi arayabilir, Whatsapp ile 0(546) 438 3416’dan bize ulaşabilirsiniz.

Bayrampaşa Boya Badana Ustasıları

Her nerede yaşarsanız yaşayın ya da iş yaparsanız yapın bu mekanların güzel görünmesi herkesin isteğidir. Hiç kimse kırık dökük bir alanda hayatını geçirmeyi ya da çalışmayı istemez. Peki mekanı güzelleştiren unsurlar nelerdir? Dekorasyonun tamamı, içinde duvardaki resimler, koltuklar, sandalyeler, sehpalar ve süsler olan bütün nesneler. Ve en önemlisi duvarların, zeminin, tavanın temiz ve düzgün görünmesi. Bu görüntü nasıl elde edilir? Herkesin bildiği gibi boyanın temiz, duvarların ise düz olması en hoş görüntüyü yaratır. Bu duvarlar üzerlerine asılan resimleri daha güzel gösterir, baktıkça insanı rahatsız eden bir görüntü olmaz. Duvarlardan hoşnut olmadığınız durumlarda bir teneke boya ve bir rulo bütün çirkinliği saklamaya yeter mi? Elbette yetmez, ancak işi ustasına bırakmak yeter. Bayrampaşa boya badana işinin ustası bir ekiple iş yapar.

Boya Badana Kampanya

Ümraniye Boya Badana Ustaları

Biz boya badana ihtiyaçlarına çözüm üreten bir ekibiz. Tam anlamıyla profesyonellerden oluşan kadromuz, iç ve dış mekanlarda, okullarda, ofislerde, evlerde, nerede olursa olsun boya işlerini itina ile tamamlar. Bayrampaşa boya badana, boya konusunda gerek duyulan bütün kalemleri tamamlayacak yeterliliğe hatta daha fazlasına sahiptir. Fiyat verilmesi ise tam alanın incelenmesinden sonra verilir. Düz bir zemini boyamak ile kabarmış alanları temizleyerek doldurmak işçilik maliyetini doğrudan etkiler. Ancak bu fiyatları belirlerken de abartılı davranmayız.

Bayrampaşa Boya Badana Ustası

Bayrampaşa Boya Badana Ustası

Bayrampaşa Boya Badana Ustasıları

Ayrıca boya ile ilgili verdiğimiz hizmetlerin gayet ekonomik olduğunu belirtmekte de fayda görüyoruz. Sizi uzun uzun boyacı arama derdinden kurtarıyoruz. Eğer aklınızda boya badana ile ilgili sorular varsa onları da yanıtlıyoruz. Örneğin en çok merak edilen sorulardan biri ne zaman boya yaptırmanın daha uygun olacağı. Bu konuda sizlere şunu söyleyebiliriz; dış mekanlarda hava sıcaklığının boyanın kurumaya elverişli olduğu zamanlar ve yağmur, kar gibi etkenlerin olmadığı anlar daha uygundur. İç mekanlarda ise ısınma seviyesine bakılır ve boya yapılıp yapılamayacağına karar verilir. Boyanın doğru bir görüntü ile ortaya çıkması için bütün alanın homojen bir şekilde kuruması önemlidir. Bayrampaşa boya badana kuşkuya yer bırakmadan bütün adımları sizinle paylaşır.

Yorumlar Devre Dışı!

  Call Now Button