Beşiktaş Boya Badana Ustası

Beşiktaş Boya Badana Ustası asma tavan ve her çeşit tadilat işleriniz için anahtar teslimi  hizmet vermekteyiz. Beşiktaş boya badana hizmetleri ödeme seçenekleri hakkında bilgi ve boya badana fiyatları konusunda bilgi almak için 0546 438 34 16’dan bize ulaşınız. Bütün hizmetlerimiz kaliteli işçilik, bütçenize uygun olacak şekilde kaliteli malzemeler kullanılacak şekilde yapılmaktadır.

Beşiktaş Boya badana Hizmetleri

Firmamız Beşiktaş ve mahallelerinde Beşiktaş boya badana, alçı kartonpiyer ve bina tadilat alanında tecrübeli ustalar ve kaliteli işçilik ile hizmet vermektedir.

Kaliteli İşçilik ve Malzemeler

Beşiktaş da boya badana ustası olarak işimizi yaparken en son çıkan teknolojileri uyguluyor ve en son çıkan kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.

Avantajlı Fiyatlar

Müşterilerimize Beşiktaş da her zaman en uygun fiyatı ve ödeme seçeneklerini sunmayı hedefliyor ve keşif için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Beşiktaş Boya Badana Ustası

Beşiktaş Boya Badana UstasıBoya Badana Kampanya

Kampanya 1.08.2018- 1.10.2022 arası geçerlidir. Malzemeli işlerde kullandığımız markalar Dyo, Filli Boya, Polisan ve Marshall’dır. Tadilat gerektirmeyen durumlar da 1 günde boya işlemi bitirilmektedir. Akşam temizlik ve dizayn yapılarak daire teslim edilmektedir.

Keşif ve fiyat bilgisi için her gün 08:00 – 22:00 arası bizi arayabilir, Whatsapp ile 0(546) 438 3416’dan bize ulaşabilirsiniz.

BOYA BADANA HİZMETİMİZ

Firmamız 2008’den beri Beşiktaş da bulunan müşterilerine boya badana, kartonpiyer, alçı sıva, komple tadilat işlemleri ile ilgili kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş, en az hata, deneyimli ekip, güven ve saygınlık kriterleri ile bugüne kadar süre gelen iş hayatımızda, aynı Devamı>>

SIK SORULANLAR

 • 1 Günde Boya Badana Gerçekten Mümkün mü?

  “1 günde boya badana” şeklinde reklamları ve firma sitelerinde açıklamaları sık sık görürsünüz. E-boya badana olarak dairenizi 1 günde boyamayı garanti edemeyiz. Boya badana öncesi çoğu daire de alçı ve kalekim tamiri gibi, astar uygulaması gibi işlemler yapılarak zeminin kuru, pürüzsüz ve temiz bir hale getirilmesi gerekmektedir.

  “1 günde boya badana” yı slogan edinmiş kişiler yada 4 kişi ile gelip 1 günde boya badana işinizi bitireceğini iddia eden kişilerin, iş günü hiç gelmediklerine yada 2 kişi gelip birinin öğle vakti gittiğini görebilirsiniz , boya badana fiyatları .

  Bu sizin kaporanızı alıp işi garantileyene kadar geçerli olan bir pazarlama taktiğidir. Bu konuda müşterilerimizin dikkatli olması menfaatleri icabıdır.

 • Dairenizi Nasıl Boyuyoruz?

  Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alıp günün her saatinde ücretsiz olarak dairenizde keşif yapabiliyoruz.

  Sistem üzerinde size mesaj gelecektir 02129094316

  Keşif sırasında boya rengini seçebilirsiniz. Dairenizde tadilat işleri varsa Fiyatlarımızda tadilatın özelliğine göre değişiklikler olabiliyor. Keşif sırasında boya rengini ve günü kararlaştırıyoruz. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelipnişe başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

  Her ihtimale karşı boya damlamasına karşı eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip işi teslim ediyoruz..

 • Neden fiyatlarınız bu kadar uygun?

  Fiyatları mümkün olan alt seviyede tutarak çalışanlarımızın ay içerisinde çalıştığı

  gün sayısını artırmak ve buna bağlı olarak içinde bulunulan ayı en verimli şekilde geçirmeyi hedeflemektir.

 • Kaç kişilik ekiple geliyorsunuz?

  Dairenizin büyüklüğüne göre bu sayı değişir. Genelde 4 kişilik ekiple geliyoruz.

 • Beşiktaş Boya Badana

Ev dekorasyonunuzdan sıkıldıysanız ya da deformeler meydana geldiyse bu konuda profesyonel olarak hizmet veren firmamız ile irtibata gelebilirsiniz. Beşiktaş boya badana konusunda uzman firmamız evinizi dilediğiniz renge ve modele kısa sürede boyayabilir. Her türlü iç ve dış cephe boya badana işleri bu mesleğe yıllarını vermiş ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

Uygun Fiyata

Pürüzsüz ve düzgün işçilik konusunda uzman olan firmamız her konuda tavsiye edilen firma konumundadır. Özellikle son dönemlerde popüler olan baskı tekniği ile boya badana konusunda uzmanlığını sertifikalandırmıştır. Bir ev ya da işyeri ne sebeple boyanmak istenirse istensin beklentilerinizi karşılayabilecek bir firmaya ihtiyacınız vardır. Firmamızın hizmetlerini incelediğinizde neden tercih edeceğinize dair nedenlerinizi apaçık görsel olarak görebilirsiniz.

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Beşiktaş Boya Badana Ustası

Öncelikle boya badana yapılacak bölgelerde bulunan mevcut eşyalarınızın kirlenmemesi amacıyla gerekli tedbirler en iyi şekilde alınmaktadır. Eşyalarınızı kaldırmadan boya yapabilecek firmamız

Beşiktaş boya badana ustası konusunda faaliyetlerini her geçen gün profesyonel hale getirmeye devam etmektedir. Zemindeki laminant döşemelerin kirlenmemesi amacıyla da gerekli önlemler alınmaktadır.

Kısacası firmamızı tercih etmeniz için birçok nedeniniz vardır. Garanti işçilik, dilediğiniz boya rengi, dilediğiniz baskı tekniği kullanılarak yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirebiliriz. Eğer ki firmamıza boya badana konusundaki tüm işleri bırakıp seçme hakkını da firmamıza. Verirseniz ortaya mükemmel bir badana boya işleri çıkar. Ren seçeneklerinde model seçiminde bir yaşam alanının ihtiyacı olan her şey firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Uygun Fİyata Boyacı

Firmamız özellikle yaz sezonlarında yoğun olarak çalışmaktadır. Bu dönemde müşterilerimizi memnun etmek amacıyla randevulu sistem ile hizmet vermekteyiz. Beşiktaş boya badana alanında hizmet gösteren firmamızdan randevu aldığınız takdirde günün erken. Saatlerinde bulunduğunuz konuma gelerek işlerine başlarlar. Genellikle yapılacak boyanın şekline göre değişen işlem süresini firmamız en minimum seviyede tutar. Ne siz boya badana yüzünden mağdur kalırsınız ne de biz işimizi geç bitirerek mağdur kalırız. İki taraflı memnuniyet çerçevesinde yapılan işlerde boya yapılacak alanın genişliği de önemlidir.

Boya Badana Ustası

Dış cephe boya işlerinde işlem süresi birkaç gün uzasa da size engel teşkil edecek bir durumda faaliyet göstermeyiz. Derli toplu bir çalışma sergileyerek etrafa zarar vermemek de yine çalışma prensiplerimiz arasındadır.

Beşiktaş Boya Badana 

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir