Beykoz Boya Badana ustası

Çekmeköy Boya Badana Ustası

Çekmeköy Boya Badana Ustası


Beykoz Boya Badana ustası

Beykoz Boya Badana ustası kartonpiyer, asma tavan ve her çeşit tadilat işleriniz için anahtar teslimi  hizmet vermekteyiz. Beykoz boya badana hizmetleri ödeme seçenekleri hakkında bilgi ve boya badana fiyatları konusunda bilgi almak için 0546 438 34 16’dan bize ulaşınız. Bütün hizmetlerimiz kaliteli işçilik, bütçenize uygun olacak şekilde kaliteli malzemeler kullanılacak şekilde yapılmaktadır.

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Beykoz Boya badana Hizmetleri

Firmamız Beykoz ve mahallelerinde boya badana, alçı kartonpiyer ve bina tadilat alanında tecrübeli ustalar ve kaliteli işçilik ile hizmet vermektedir.

Kaliteli İşçilik ve Malzemeler

Beykoz da boya badana ustası olarak işimizi yaparken en son çıkan teknolojileri uyguluyor ve en son çıkan kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.

Avantajlı Fiyatlar

Müşterilerimize Beykoz da her zaman en uygun fiyatı ve ödeme seçeneklerini sunmayı hedefliyor ve keşif için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Boya Badana Kampanya

Dolmabahçe Boya Badana ustası

Kampanya 1.05.2018 – 1.10.2023 arası geçerlidir. Malzemeli işlerde kullandığımız markalar Dyo, , Polisan ve Marshall’dır. Tadilat gerektirmeyen durumlar da 1 günde boya işlemi bitirilmektedir. Akşam temizlik ve dizayn yapılarak daire teslim edilmektedir.

Keşif ve fiyat bilgisi için her gün 08:00 – 22:00 arası bizi arayabilir, Whatsapp ile 0(546) 438 3416’dan bize ulaşabilirsiniz.BOYA BADANA HİZMETİMİZ

Firmamız 2008’den beri Beykoz de bulunan müşterilerine boya badana, kartonpiyer, alçı sıva, komple tadilat işlemleri ile ilgili kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş, en az hata, deneyimli ekip, güven ve saygınlık kriterleri ile bugüne kadar süre gelen iş hayatımızda, aynı Devamı>>

 • 1 Günde Boya Badana Gerçekten Mümkün mü?

  “1 günde boya badana” şeklinde reklamları ve firma sitelerinde açıklamaları sık sık görürsünüz. E-boya badana olarak dairenizi 1 günde boyamayı garanti edemeyiz. Boya badana öncesi çoğu daire de alçı ve kalekim tamiri gibi, astar uygulaması gibi işlemler yapılarak zeminin kuru, pürüzsüz ve temiz bir hale getirilmesi gerekmektedir.

  “1 günde boya badana” yıl slogan edinmiş kişiler yada 4 kişi ile gelip 1 günde boya badana işinizi bitireceğini iddia eden kişilerin, iş günü hiç gelmediklerine yada 2 kişi gelip birinin öğle vakti gittiğini görebilirsiniz.

  Bu sizin kaporanızı alıp işi garantileyene kadar geçerli olan bir pazarlama taktiğidir. Bu konuda müşterilerimizin dikkatli olması menfaatleri icabıdır.

 • Dairenizi Nasıl Boyuyoruz?

  Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alıp günün her saatinde ücretsiz olarak dairenizde keşif yapabiliyoruz.

  Sistem üzerinde size mesaj gelecektir 05464383416

  Keşif sırasında boya rengini seçebilirsiniz. Dairenizde tadilat işleri varsa Fiyatlarımızda tadilatın özelliğine göre değişiklikler olabiliyor. Keşif sırasında boya rengini ve günü kararlaştırıyoruz. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelipnişe başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

  Her ihtimale karşı boya damlamasına karşı eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip işi teslim ediyoruz..

 • Neden fiyatlarınız bu kadar uygun?

  Fiyatları mümkün olan alt seviyede tutarak çalışanlarımızın ay içerisinde çalıştığı

  gün sayısını artırmak ve buna bağlı olarak içinde bulunulan ayı en verimli şekilde geçirmeyi hedeflemektir.

 • Kaç kişilik ekiple geliyorsunuz?

  Dairenizin büyüklüğüne göre bu sayı değişir. Genelde 4 kişilik ekiple geliyoruz.

 • Hangi marka boyaları kullanıyorsunuz?

  Marshall, Dyo, Filli boya, Polisan, Permolit gibi markaları ve daha ekonomik markaları müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda kullanmaktayız.

Beykoz Boya Badana Ustası

Boya ne zaman yapılır, en doğru boya nasıl seçilir, boya ustası nasıl bulunur? Bu soruları kendinize sormaya başlamışsanız, boya ihtiyacı olan bir alanınız vardır ve karar verme aşamasında sorunlar yaşıyorsunuz demektir. Günümüzde boyalar çeşitlendi, renkler her yere yayıldı.

Artık eskisi gibi tek renk boya modası da geçerli değil. Tabi bu kadar çeşitlilik de boya kararı vermekte insanları zorlamaya başladı. Peki bu durumda ne yapabilirsiniz. Beykoz boya badana firmamız ile iletişime geçmeniz halinde bütün bu sorularınızın yanıtını kısa sürede alma imkanına sahipsiniz. Eğer karar verememiş iseniz boya çeşitleri ve renklerin belirlenmesi konusunda da destek veririz.

Boyaya Nereden Başlamalı?

Boyaya keşif yapılarak başlanır. Bu keşif sırasında boyaya ek olarak kullanılması gereken malzemelerin tespiti yapılır. Boyanacak alanlarda yapılacak işlemler sıralanır. Boyaya geçildiği zaman doğru bir sonuca ulaşmak için bu adımların harfi harfine takip edilmesi gerekir.

Küçükçekmece Boya Badana Ustası

Bu işlem adımlarından bahsetmek gerekirse öncelikle zemin deformasyonlarını gidererek eşitleme saplanması ve boyaya geçilmeden önce bütün pürüzlerin giderilmesi gerekir. Boya öncesi gerekli bakımın uygulanmadığı durumlarda, boya kısa sürede etkisini kaybeder ve verilen emek harcanan tutar boşa gider.

Ardından boyaya başlanır. Boyanın astar tabakasının tamamlanmasının ardından kullanılacak renklere göre boyaya devam edilir. Beykoz boya badana bütün bu işlere başlamadan önce gerekli bütün koruma tedbirlerini yerine getirir. Ne boyanmayan alanlar ne de eşyalarınız zarar görmez.

Boya Sonrası İşlemler

Boya öncesi olduğu kadar boya sonrası da tamamlanması gereken işlemler vardır. Boya yapılan alanın temizlenmesi ve boya sonucu ortaya çıkan fazlalıkların doğru şekilde tasniflenerek atılması gerekir. Beykoz boya badana, iş yaptığı mekanda geride artık bırakmadan hareket eder.

Beykoz Boya Badana ustası

Bizi tercih etmeniz için bir neden daha ortaya çıkar. Boya yaptıran insanların en çok şikayet ettiği konuların başında çalışan ekibin temizlik kurallarına yeteri kadar uymaması gelir. Oysa ki temizlik, ferahlık ve değişim amaçlı yapılan boya uygulamasına tezat düşün bir durum ortaya çıkar. Bu sorunu yaşamamak için işinde uzman bir ekipten hizmet almak en doğru seçim olacaktır.

Yorumlar Devre Dışı!

  Call Now Button