Beylikdüzü Boya Badana Ustasıları

Beylikdüzü Boya Badana Ustasıları ve tüm tadilat işleriniz için anahtar teslimi malzemeli veya malzemesiz hizmet sunuyoruz. Beylikdüzü boyacı hizmetleri hakkında bilgi bilgi ve Beylikdüzü boya badana fiyatı almak için 0532 760 78 90 numaralı telefonumuzdan yada whatsapp numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler kaliteli işçilik ve kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.

Beylikdüzü Boyacı Ustaları

Firmamız Beylikdüzü ve çevresinde, boya badana, alçı ve tüm tadilat işlerinizi işinin uzmanı çalışkan ve dürüst boya badana ustası ekibimizle yapıyoruz.

Marka ve Kaliteli Malzemeler

Silivri Boya Badana Ekibi

Beylikdüzü’nde boya badana ve tadilat işlerinizi yaparken yaparken en son çıkan teknolojileri uyguluyoruz, marka ve kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.

Müşterilerimize Beylikdüzü’nde her zaman en uygun fiyatı ve ödeme kolaylığını sunmayı hedefliyoruz ve keşif için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

KAMPANYA KOŞULLARI

"Beylikdüzü Boya Badana Ustasıları

Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alıp günün her saatinde ücretsiz olarak dairenizde keşif yapabiliyoruz.

Sistem üzerinde size mesaj gelecektir 0212 909 4316

Keşif sırasında boya rengini seçebilirsiniz. Dairenizde tadilat işleri varsa Fiyatlarımızda tadilatın özelliğine göre değişiklikler olabiliyor. Keşif sırasında boya rengini ve günü kararlaştırıyoruz. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelipnişe başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

Her ihtimale karşı boya damlamasına karşı eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip işi teslim ediyoruz..

Neden fiyatlarınız bu kadar uygun?

Fiyatları mümkün olan alt seviyede tutarak çalışanlarımızın ay içerisinde çalıştığı

gün sayısını artırmak ve buna bağlı olarak içinde bulunulan ayı en verimli şekilde geçirmeyi hedeflemektir.

Beylikdüzü Boya Badana Ustasıları

Dairenizin büyüklüğüne göre bu sayı değişir. Genelde 4 kişilik ekiple geliyoruz.

Hangi marka boyaları kullanıyorsunuz?

Marshall, Dyo, Filli boya, Polisan, Permolit gibi markaları ve daha ekonomik markaları müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda kullanmaktayız.

Ücretsiz Keşif Hizmetiniz var mı?

Keşiflerimizi tamamen ücretsiz  olup herhangi bir para talebinde bulunmuyoruz.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir