Merdiven Boşluğu Boya Badana

Beylikdüzü Boya Badana Ustasıları

Beylikdüzü Boya Badana Ustasıları ve tüm tadilat işleriniz için anahtar teslimi malzemeli veya malzemesiz hizmet sunuyoruz. Beylikdüzü boyacı hizmetleri hakkında bilgi bilgi ve Beylikdüzü boya badana fiyatı almak için 0532 760 78 90 numaralı telefonumuzdan yada whatsapp numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler kaliteli işçilik ve kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.

Beylikdüzü Boyacı Ustaları

Firmamız Beylikdüzü ve çevresinde, boya badana, alçı ve tüm tadilat işlerinizi işinin uzmanı çalışkan ve dürüst boya badana ustası ekibimizle yapıyoruz.

Marka ve Kaliteli Malzemeler

Silivri Boya Badana Ekibi

Beylikdüzü’nde boya badana ve tadilat işlerinizi yaparken yaparken en son çıkan teknolojileri uyguluyoruz, marka ve kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.

Müşterilerimize Beylikdüzü’nde her zaman en uygun fiyatı ve ödeme kolaylığını sunmayı hedefliyoruz ve keşif için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

KAMPANYA KOŞULLARI

Sariyer Boya Ustası

Kampanya 1.03.2018 – 1.07.2023 arası geçerlidir. Malzemeli işlerde kullandığımız markalar Dyo, Filli Boya, Polisan ve Marshall’dır. Tadilat gerektirmeyen durumlar da 1 günde boya işlemi bitirilmektedir. Akşam temizlik ve dizayn yapılarak daire teslim edilmektedir.

Keşif ve fiyat bilgisi için her gün 08:00 – 22:00 arası bizi arayabilir, Whatsapp ile 0(546) 438 3416’dan bize ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Boya Badana Ustasıları

Firmamız 2008’den beri Beylikdüzü’nde bulunan müşterilerine boya badana, kartonpiyer, alçı sıva, komple tadilat işlemleri ile ilgili kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş, en az hata, deneyimli ekip, güven ve saygınlık kriterleri ile bugüne kadar süre gelen iş hayatımızda, aynı.

1 Günde Boya Badana Gerçekten Mümkün mü?

“1 günde boya badana” şeklinde reklamları ve firma sitelerinde açıklamaları sık sık görürsünüz. E-boya badana olarak dairenizi 1 günde boyamayı garanti edemeyiz. Boya badana öncesi çoğu daire de alçı ve kalekim tamiri gibi, astar uygulaması gibi işlemler yapılarak zeminin kuru, pürüzsüz ve temiz bir hale getirilmesi gerekmektedir.

“1 günde boya badana” yı slogan edinmiş kişiler yada 4 kişi ile gelip 1 günde boya badana işinizi bitireceğini iddia eden kişilerin, iş günü hiç gelmediklerine yada 2 kişi gelip birinin öğle vakti gittiğini görebilirsiniz.

Bu sizin kaporanızı alıp işi garantileyene kadar geçerli olan bir pazarlama taktiğidir. Bu konuda müşterilerimizin dikkatli olması menfaatleri icabıdır.

Dairenizi Nasıl Boyuyoruz?

Beylikdüzü Boya Badana Ustasıları

Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alıp günün her saatinde ücretsiz olarak dairenizde keşif yapabiliyoruz.

Sistem üzerinde size mesaj gelecektir 0212 909 4316

Keşif sırasında boya rengini seçebilirsiniz. Dairenizde tadilat işleri varsa Fiyatlarımızda tadilatın özelliğine göre değişiklikler olabiliyor. Keşif sırasında boya rengini ve günü kararlaştırıyoruz. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelipnişe başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

Her ihtimale karşı boya damlamasına karşı eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip işi teslim ediyoruz..

Neden fiyatlarınız bu kadar uygun?

Fiyatları mümkün olan alt seviyede tutarak çalışanlarımızın ay içerisinde çalıştığı

gün sayısını artırmak ve buna bağlı olarak içinde bulunulan ayı en verimli şekilde geçirmeyi hedeflemektir.

Beylikdüzü Boya Badana Ustasıları

Dairenizin büyüklüğüne göre bu sayı değişir. Genelde 4 kişilik ekiple geliyoruz.

Hangi marka boyaları kullanıyorsunuz?

Marshall, Dyo, Filli boya, Polisan, Permolit gibi markaları ve daha ekonomik markaları müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda kullanmaktayız.

Ücretsiz Keşif Hizmetiniz var mı?

Keşiflerimizi tamamen ücretsiz  olup herhangi bir para talebinde bulunmuyoruz.

Yorumlar Devre Dışı!

    Call Now Button
    Hemen AraS.S.SWhatsApp