Bakırköy Boya Badana Ustasıları

Bakırköy Boya Badana Ustasıları


Boya Badana

Boya Badana Yaşadığınız alanları güzelleştirmenin en önemli kurallarından biri duvar ve tavanların boyanmasıdır. Boya badana yaptırmak mekanların havasını bir anda değiştirir. Boya sonrası yaşanan mekanın görünümü farklılaşır. Ancak doğru bir görüntüye ulaşmak için de birtakım kurallara dikkat etmek gerekir. Boya uygulaması ancak uzman ellerde ve işini iyi bilen insanlarla doğru bir sonuca ulaştırır. Bu konuda boya yaptığını iddia eden bir sürü insan olabilir. Ancak bunların arasından seçim yapmak her zaman kolay olmaz. Bazılarının fiyatı yüksek olur, kimileri işinin ehli olmaz.

Kaliteli işçilik

Boya badana yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri kullanılacak boyanın, uygulama alanına uygun olmasıdır. Mesela mutfaklar daha çok yağ ve kir riski içerdiği için, temizlenebilen bir boya tercih edilmelidir. Aynı şekilde, oturma odaları da diğer alanlara göre daha çok kirlenen kısımlardır.

Boya Badana

Boya Badana

Boya badana Boyanacak alanların tamamında aynı markanın ürünlerini kullanmak oluşabilecek renk ve doku farklılıklarının önüne geçer. İçin en ideal sıcaklık ortalama bir ısı derecesidir. Çok soğuk ya da çok sıcak havalarda boya doğru sonucu vermez. Boyanacak zeminin temiz ve pürüzsüz olması ise, dikkat edilmesi gereken diğer noktadır. Mevcut deformasyonlar kazınarak alçı ile doldurmalıdır.
Boya Sorununuz Olmaktan Çıksın

Uygun Fiyata

Boyamak istediğiniz bir alan var ama henüz ne yapacağınız konusunda karar veremediniz. Çoğu insan öncelikle boyayı kendisinin yapabileceğini düşünür. Oysa ki işe başlandığı zaman, boyacı ustası yapmanın hiç de kolay olmadığının farkına varılır. En doğrusu bu işi tecrübeli birilerine bırakmaktır. Firmamız boya öncesi de destek verir. Zeminlerin durumunun gözden geçirilmesi ve ardından boyanacak alanlar için boya tavsiyesi veririz. Ardından iş planı yapılır ve sizinle paylaşılır.

 

Boya Badana belirlenir. Bu fiyatların belirlenmesinde boyanacak alanların büyüklüğü ve durumu etkilidir. Ardından boyama işlemine geçilir. Eğer boyanacak alan halihazırda kullanılan ve içinde eşyalar olan bir alansa eşyalar güzelce örtülür. Örtme işlemi üzerlerine boya sıçraması riskini ortadan kaldırır. Ayı şekilde zeminlerin boyadan etkilenmemesi için kapatılması gerçekleştirilir. Kısa bir süre sonra da mekanınız tertemiz ve yeni görünümüyle sizlere teslim edilir.

Yorumlar Devre Dışı!

    Call Now Button