boya badana


Boya Badana Esnasında En Yaratıcı

Boya Badana Esnasında En Yaratıcı hiç şüphe yok ki bir evin dekorasyonunda en önemli uygulamadır çünkü duvarlarınızı yeniler korur ve estetik bir hava kazandırır. Ancak bu makalede boya badana esnasında uygulayabileceğiniz bazı yaratıcı dekorasyon fikirlerini de yer vermek istedik.

Duvarlarınızı görüntüsünü değiştirmek ve Can sıkıntısı veren eskimiş dekor tarzından tamamen kurtulmanın kolay yolları var. Kendi zevkinize göre evinizin dokunuşunu havasını ve enerjisini değiştirebilirsiniz evinizin duvarlarında beğenmediğiniz renkleri değiştirmek için ilk önce, ustalara Boya badana yaptırmanız gerekiyor.

Boya Badana Esnasında En Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Ancak bu boyanın üzerine başka uygulamalar da ekleyerek şahane görüntüler elde edebilirsiniz. Odanızın atmosferini yenilemek için biraz çaba sarf etmeniz gerekiyor. Kaliteli boya kullandığınızı varsayarak duvarlara sürülen boya henüz ıslak iken klasik bir süpürgeyi iki elinizle tutarak yukarıdan aşağıya çizikler atabilir ve el süpürgesinin basit numarası ile süpürge uçlarının bıraktığı izleri ve çizikleri oluşturarak çok daha estetik bir duvar elde edebilirsiniz.

Boya Badana Esnasında En Yaratıcı Dekorasyon FikirleriGünümüzde bu etkiyi yaratmak için boya ıslakken desenli rulo kullanılarak harika desenler oluşturulabiliyor, resim çizme yeteneğiniz varsa yeni boyanmış duvarlarınızı üzerine hayal gücünüzün elverdiği ölçüde duvar şekilleri oluşturabilirsiniz. Bu uygulamalar sıkıcı stereotipik atmosferi tamamen değiştirerek güzel bir şekil verecektir.

Boya Badana Esnasında En Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Ayrıca uygulama da hiç zor değildir, yaratıcı duvar desenleri oluşturmak için yapıştırmalı şekiller kullanabilirsiniz. Bu desenler ve çıkartmalar geometrik şekillerde ya da dairesel şekillerde olabilirler, yatak odanızın görüntüsünü değiştirmek için.  Sonrasında kelebek desenli süslemeler odaya büyük bir hava egzotik bir atmosfer katacaktır.

Yumuşak ve hoş bir hava katmak için duvarlarınızda kağıttan kelebeklerle süsleme yapabilirsiniz, çıkartma olarak üç boyutlu kalpler Duvarlar için çok güzel görüntü sağlayacaktır. Burada amaç yeni fikirleri hayata geçirmek olduğuna göre Hayal gücünüzle istediğiniz renk ve desenleri duvarlarınızda kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyata Boya Fiyatları

Ev Boyacı Aranıyor

Beyaz arka fon duvarlara siyah küçük daireler ya da siyah arka fon. Üzerine beyaz küçük daireler çok hoş durabilir, duvar kağıdına. Benzeyen son yıllarda sık kullanılan parlak bantlar çekerek kapalı. Renkli duvarlarınızın üzerine krom gümüş veya altın parlaklığında bantları altıgen olacak şekilde yerleştirebilirsiniz.

 

Mutfaklarınızda duvarlar daha az görülmekte çünkü mutfakta çok fazla dolap ve kapatıcı nesneler bulunmakta. Yine de görünen kısımları daha hoş göstermek için bir limonu ikiye. Ayrıldıktan sonra boyaya batırıp simetrik bir şekilde yeni boyanmış boya badanası bitirilmiş mutfak duvarlarınıza uygulayabilirsiniz.

Boya Badana Esnasında En Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri olarak dekorasyon fikirlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi sahibi olmak için hemen bizimle irtibata geçin

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir