Boya Badana Fiyatları İstanbul Güncel Fiyatlar

Boya Badana Fiyatları İstanbul Güncel Fiyatlar İstanbul’un merkezinde ve ilçelerinde boya badana yaptırmak isteyen ve boya badana fiyatları hakkında bilgi almak isteyenler için, kaleme aldığımız bu makalede fiyatların belirlenmesindeki temel kriterleri yazmak istedik. Boya badana işi, boya, tamirat ve işçilik ücretleri hesaba katılarak belirlenir. Hiçbir tamirat gerektirmeyen duvarların masrafı daha azdır. Aynı şekilde renk seçimi de fiyatı belirler, mesela koyu kırmızı renk duvarlara beyaz veya açık ton. Renk çekilecekse, bir kat boya yeterli olmaz ya birkaç kat boya çekilmesi gerekir ya da duvarların. Zımparadan geçirildikten sonra komple alçı çekilmesi gerekir.

UygunFiyata

Kalıcı bir boya için duvarları komple astar çekerek, hem duvarların. Ömrünü uzatabilirsiniz hem de istediğiniz tonda boya kullanabilirsiniz. Arka fon beyaz olacağı için renk seçimi size sorun yaratmaz. Öte yandan eski duvar boyanız açık renk ise ve siz üzerine kapalı tonlarda boya. Çekmek isterseniz, işiniz daha az masraflı olacak ve boya badana fiyatları düşecektir.

 

İstanbul Güncel Fiyatlar

Arnavutköy Boya Badana Ustası

İç cephe boya kategorisi, ipek mat boya, trend boya, plastik boya Kolay temizlenebilen boya, ısı tutar boya, comfort. Boya, tavan boya su bazlı parlak boya gibi ayrı ayrı kategorilere ayrılıyor. Ayrıca boya badana yapılmadan önce, kaç metre kare duvarın boyanacağının tespiti gereklidir. Boyanacak alanın kaç oda içerdiği, tavanların boyanıp boyanmayacağı, boyama yapılırken evde eşya olup olmayacağı da. Fiyatı belirler 120 metre kare 4 odalı bir ev boyanacaksa ve malzeme de fiyata dahil ise 2.000. Lira ile 2.500 lira arasında bir masrafı olacaktır.

Boya Badana Hazırlığı

Boya Badana Fiyatları İstanbul Güncel Fiyatlar

Boya Badana Fiyatları İstanbul Güncel Fiyatlar İstanbul’da 20 metre karelik bir odanın 4 duvarı boyanacaksa. Boya badana fiyatı malzeme dahil olmak üzere ve oda eşyalı ise maksimum 400 lira ücret. İstenir 100 metre karelik bir ev için sadece işçilik ücreti soruluyorsa, bu ücret 400-600 lira arasında olacaktır. Boya badana fiyatları konusundaki sorularınıza cevap bulmak için, firmamızdan teklif alabilirsiniz. 2 odalı 80 metre karelik bir evin tavan dahil boya malzemeleri hariç fiyatı yani sadece işçilik. Ücreti 600 lira civarındadır Fiyatlar eve göre ve alana. Göre malzeme dahil veya hariç olarak ayrı ayrı değerlendirilir.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir