Boya Badana İşi Profesyonellik İster

Boya Badana İşi Profesyonellik İster Evinize ve tüm yaşam ve çalışma alanlarınıza boya badana yaptırma zamanı geldiğinde, bizi arayın. Bu işi yaptırmadan veya yapmadan önce atmanız gereken ilk adım, profesyonel boya badana firmalarını araştırmak, bu firmaların referanslarına bakmak, müşteri ile diyaloglarına ve en önemlisi kaliteli hizmeti ne kadar ücretle yaptıklarına bakmaktır. Ev boyama işinizi bir üst boyuta taşıyın. Boyama projenizi bir adım daha ileriye götürmek istiyorsanız, özel döşeme kurulumu ve desenli boya, duvar kağıdı, en güncel ve yeni tekniklerle hizmet sunuyoruz. Yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak, ilham verici yaşam alanlarında hayatınızı sürdürmek sizin de hakkınızdır.

Boya Badana İşi Profesyonellik İster

İstanbul Villa Daire Ev BoyamaÜstelik bu konfora kavuşmak için büyük paralar harcamanıza gerek yoktur. Bir evin duvarları ne kadar temiz bakımlı ve yeni görünüyorsa o evin değeri de o kadar fazla olur. Boya badana işini biz burada 25 senedir yapıyoruz ve belli bir tecrübe kazandık. Bu tecrübemizi sadece mutlu müşteri profilini görmek için kullanıyoruz. Fiyatsa fiyat, kalite ise kalite, işi zamanında teslim ise zamanında teslim! Siz işi bize bırakın ve biz ustalığımızı sizin evinizin duvarları üzerinde kullanalım.

Boya Badana Ekibi Çalışma Programı

Boya Badana İşi Profesyonellik İster için ilk yapılacak iş odaları boya ve badanaya hazırlamaktır. Bunun için duvarların üzerindeki yükleri indirip duvarları ve odaları boşaltıyoruz. Ekip olarak boya badana işi öncesi, varsa mobilyaları, duvar asmalarını, donanım ve anahtar plakalarını çıkarmakla işe başlarız. Tabanda leke olmaması için, zeminleri, badana boya öncesi titizlikle örtülerle kaplarız. Ardından da onarım işine başlarız.

Taksim Boya Badana

Boya Badana İşi Profesyonellik İster

Boya Badana İşi Profesyonellik İster Duvarlarınız pürüzsüz olmalıdır, ve biz de bunu sağlamak için çalışma yaparız. Sonra gerekli astar çekilir ve kurumaya bırakılır. Duvarda boya öncesinde boya badana ekibimiz, delik çatlak ve kabarık yüzeyleri kazır ve duvarlar dümdüz hale geldikten sonra artık seçtiğiniz renk boya ile boyama işi, tavandan başlar.

Tavan iyice beyaza boyandıktan sonra da duvarlara geçilir. Bu işten büyük keyif alan ustalarımız, size pırıl pırıl yaşam alanları hazırlayıp sunuyorlar. Büyük alanlarda bu iş 2-3 günü alabilmekte, 100 metre kare altı alanlarda kaçıncı kat olduğuna bağlı olarak ortalama 1 günde iş sonlandırılmaktadır

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir