boya badana


Boya Badana İşini Aceleye Getirmek

Boya Badana İşini Aceleye Getirmek  işini aceleye getirerek aynı gün içinde teslim isteyen müşterilerin, bu isteklerini de eksiksiz karşılayan e-boya badana şirketinin, önerdiği en önemli şey; önceliğin kaliteye verilmesidir. Duvarlarda istenen etkiyi ve korumayı sağlamak için, atılan katmanların kuruması ve sonraki katmanların atılması gereklidir. Ayrıca tadilattan geçmemiş olan duvarların üzerindeki boyanın üstüne kat kat yeni boyayı çekmek; tam kapatma sağlamayabilir ve birinci katı kaldırabilir. Duvara astar çekilecekse ya da çatlaklar kapatılacaksa çekilen alçının kuruması. Ardından zımpara ile fazlalıkların alınması gerekiyor. İşi teslim edeyim de nasıl olursa olsun şeklindeki anlayışa karşı olan e-boya badana şirketi; boyacı ustası işinin titizlikle yapılmasından yanadır.

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Boya Badana İşi Aceleye Getirilirse Ne Olur?

Boya işi, ön hazırlık yapılmadan ve duvarlar hazırlanmadan yapılırsa boya kabarması, dalgalanma, dökülme olabilir. Aceleye getirilen boya işi, beklenen sonucu vermeyecektir. Kuruyan her katman iyice kuruduktan sonra ikinci katman çekilmelidir. Tavanlar için 2 kat duvarlar için 2 kat çekilmesi standart iştir. Alt kattaki koyu rengin kapatılması isteniyorsa, bu rengi kapatacak astar katmanı çekilmesi önerilir. Daha az boya harcanması için, eski renk koyu ise yine koyu ton seçilir, eski renk açıksa bunun. Üzerine koyu da çekilebilir açık renk de seçilebilir. Islak bir boya katmanın üzerine, yeni katman çekildiğinde, katman kurumadığı için yeni kat eski katmanı da kaldıracaktır. Bunun için e az 3 saat (yaz günlerinde ise) zamana ihtiyaç vardır hemen bizi arayınız.

Boya Badana İşini Aceleye Getirmek

Odanın iyi şekilde havalandırılması da gerekiyor. Hava almayan duvarlar kolay kurumaz. Boya öncesinde, duvarda küfler varsa, küflerin tamamen temizlenmesi gerekiyor. Ortamda oluşacak tozların odada yeniden boya katmanına yapışması olası olduğundan, tozların alınması da gerekiyor. Eğer Boya Badana İşini Aceleye Getirmek  işi aceleye getirilirse, iş beklendiği gibi çıkmayacaktır.

1 Gün Fazla Olsun Temiz İş Olsun

Boya badana işi her sene yapılan bir dekorasyon ve temizlik uygulamasıdır, bu uygulama. İle hem yaşam alanlarının değeri artar hem de daha ferah ortamlar elde edilir 1. Yıl belki de 2 yılda bir yaptırdığınız boya badana işinin daha titiz ve kusursuz olması için, 1 gün fazla çalışma. Göze gelmemelidir çünkü bu çalışmaya değer.

Boyacı Ustası Boyacı Fiyatları

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir