Boya Badana Konusunda Değişime Hazır Olun

Boya Badana Konusunda Değişime Hazır Olun Kaliteli bir boya işi evi dekore edip yenilemede en ucuz yollardan biridir. Evinizi dönüştürmenin, evinize taze bir hava katmanın en iyi yolu, boya badana yaptırmaktır. Pekiyi ne kadar boya almalı? Ne kadar boya, kaç metre kare alanı boyayabilir? Evimin duvarlarını kaç kat boya ile kapatmalıyım? Evimin duvarları için en uygun renk ve boya hangisidir? Evimin cephesi, güneş gören odaların konumuna göre, hangi tonları seçmeliyim? Boya badana işi bana kaç paraya mal olacak? Evimin boyası ve badanası kaç günde bitecek?

Laminat Parke Ustası

Boya Badana Konusunda Değişime Hazır Olun Tüm bu sorulara hızla cevap almak için, bizi arayın. Bir galon boya yaklaşık olarak 37 metre kare alanı boyamanız için gerekli minimum boya miktarıdır. Burada 1 galondan kastımız 3.8 Litre boyadır. Evin duvarlarının eski rengi kapalı bir renk ise ve siz bu kez açık renk kullanacaksanız 2-3 kat boya almanız gerekebilir. Bu da yaklaşık olarak 37 metre kare için 3 galon yani 12 L boya almanız gerek demektir. Evinizin duvarlarının metre kare hesabını yaparken, duvarın yüksekliği x duvarın boyu hesabını kullanmanız gerekiyor. Söz gelimi 4m uzun 3 m yüksek duvarın hesabı 12 metre kare olacaktır.

 

Bağcılar Boya Badana Önerileri

Boya Badana Konusunda Değişime Hazır Olun Boyaya başlamadan önce, süpürgelikleri elektrik prizlerini kapı kenarlarını ve yerleri muhafaza etmeyi unutmayınız. Ardından da boya badana işinin tavandan başlatılması zaman kazandırıcı olacak, tavandan duvara akan boya lekeleri, daha sonra yeni boya ile kapatılacaktır. Boyayı sıçratmamak için, ruloyu tam olarak boyaya daldırmanız ve yukarıdan aşağıya düz hatlar şeklinde boyamanız gerekiyor.

Daire Boyama Fiyatları

Kendi evinizi kendiniz boyamaya karar verirseniz, en az boyanın yüzde 50 fazlasını ziyan edebilirsiniz. Pürüzsüz duvar elde etmek için, duvar tamiratı yaparken, alçı işçiliğine ihtiyaç vardır. Aksi halde duvarlar, dalgalı düz olmayan ve çirkin bir görünüme sahip olur. Bu da duvarlarınızdan istediğiniz görüntüyü almanıza engel olur. Bağcılar boyacı fiyatları araştırması yaparak, en son bizim firmamızla görüşmeniz, sizin çıkarınız icabıdır. Çünkü biz firma olarak sizi bu süreçte profesyonel ekibimizle desteklemek istiyoruz.

Duvarlarınız İçin En İyi Boya Markası ve Renkler

Duvarlarınız için hangi boyanın en iyisi olacağına boya badana ustalarımız karar verebilirler. Bu yetkinliğe erişmek için 25 yıldır çalışıyorlar. Siz de bu tecrübeden yararlanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz, su bazlı yıkanabilir sağlam ve bakteri tutmayan özel boya markaları hakkında danışmanlık hizmeti için de bizi arayabilirsiniz.

Boya Badana Konusunda Değişime Hazır Olun

Bayrampaşa Boya Badana Ustası

Bağcılar’da Boya badana yaptırmak gibi bir niyetiniz varsa, bu ilçede en deneyimli firma olan bizimle çalışın. Firmamız Pandemi sürecinde, siz değerli müşterilerimize özel indirimler uygulayarak, Bağcılar Boya badana fiyatlarını güncelledi. Firma olarak istedik ki, en elzem konulardan biri olan evlerin ve iş yerlerinin temizliği konusunda en etkili yol olan boya badana ihtiyacını Bağcılar boya badana firması olarak biz üstlenelim. Biz size bu konuda gerekli malzeme + işçilik desteğini kısa sürede verelim.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir