istanbul-kartonpiyer


Boya Badana Sonrası Duvarda Krater ve Kabarma

Boya Badana Sonrası Duvarda Krater ve Kabarma Kalitesiz bir boya ve beceriksiz bir boyacının mahareti ile duvarlarda boya sonrası krater ve kabarma, dalgalanma ve çatlaklıklar görmek mümkündür. Hem düşük kaliteli boya kullanımı hem de boyacının su-boya karışımını iyi. Ayarlayamaması nedeni ile boya sonrasında bu tür sorunlar ortaya çıkabilir.

Boya Badana Sonrası Duvarda Krater ve Kabarma

Boya Badana Sonrası Duvarda Krater ve Kabarma öncesinde de yüzey tamamen temizlenmemişse yine boya. Sonrası krater ve kabarma, dalgalanma ve çatlaklıklar görmek mümkündür. Bunun önlenmesi için, boya ustası, rulo ya da fırça ile gerektiğinden fazla boya kullanmaz. Ayrıca ömrü 1 yılı geçmiş kapalı kutuda boyanın kullanılması da böyle bir soruna yol açar.

Ucuz Boyacı Ustası

Boya satın alırken, üretim tarihine bakmanızda bu yüzden yarar vardır. Boyacı, parlak veya mat boya çekecekse, kullanacağı rulo kısa tüylü olmak zorundadır. Boya öncesi çıkıntılar zımparalanmalı, gözeneklere macun çekilmeli ve tüm yüzey pürüzsüz hale getirilmelidir. Sonraki aşama da iyi bir zımpara işidir.

Boya Badana Sonrası Duvarda Krater ve Kabarma

Çoğu boyacı, bu zımpara işini yüzeysel olarak yapar ve sorunlar bir kaç ay sonra ortaya çıkar. Bu sorunların oluşmaması için, disiplinli ve düzenli bir çalışma kuralına uymak gerekir, bu kurala titizlikle uyan. E-boya badana AŞ çalışanları, 30 yıldır İstanbul’da ev ve iş yerlerini boyamaya ve yaşam alanlarına dekoratif zenginliği getirmeye devam ediyorlar.

Boya Badana Sonrası 

Boya çatlaklıkları pul pul olmuş duvarlar için özel bir işlemle ve beden gücü ile sıkı bir zımparalama -kazıma işlemini. Yapan ustalar, pürüzsüz bir yüzey elde etmeden, asla yeni boya çekme işini başlatmıyorlar. Kaliteli bir iş çıkarılması için, yoğun bir efor sarf eden ustalara teslim ettiğiniz her işin; en iyi şekilde sonuçlanacağını önceden bilip rahat edebilirsiniz.

Boya Badana Sonrası Duvarda Krater ve KabarmaÇünkü binlerce insan için hizmetlerini, kaliteyi düşürmeden ve işi aksatmadan sürdüren e-boya badana şirketinin. Bünyesinde, çeşitli ilçelerde faaliyet gösteren boya ustaları size en iyi iş garantisi veriyorlar.

Duvarda Krater ve Kabarma

Duvarlarınızda, sonradan oluşacak kabarma çatlama, pul pul olma, dökülme, krater oluşumu gibi sorunlar olsun istemiyorsanız. Hemen e- boya badana AŞ iletişim hattını kullanın, keşif için elemanlar isteyin. Onlar sizin için en doğru kararı verirken, aynı zamanda bütçenizi de gözeterek boya seçimi yapacaklardır.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir