Boya Badana Tadilat

Boya Badana Tadilat Evininin görüntüsünün değiştirmek ve evini yeni bir görüntüye kavuşturmak isteyenler genelde internetten boya, badana ve tadilat hizmetleri aratmaktadır. Bu işleri yapacak ustaların seçilmesi önemli bir iştir ve özen gerektirir. Eğer iyi ve işini bilen kaliteli bir firma, şirket ya da ustayla çalışmazsanız mutlaka sonuç hüsran olacaktır. Boya – badana, tadilat işleri için iyi ustalar genelde firmalarla çalışmaktadır. Bu yüzden siz de güler yüzlü hizmet, uygun fiyat ve kaliteli bir iş arıyorsanız güvenilir firmalara başvurabilirsiniz.

İstanbul Villa Daire Ev BoyamaNe İçin Boya, Badana ve Tadilat Yapılır?

 

Genelde yeni ev veya iş için ofis satın alan ya da kiralayan şirketler boya ve badanaya ihtiyaç duyar. Bu işlem yapılmadan önce de bazı tadilatlar gerekmektedir. Tamirat ve tadilatın uygulanmasının sebebi düzgün boya ve badana yapılmasıdır. Eğer tadilat yapılmazsa boya ve badana işlemi düzgün uygulanamaz, görüntü hoş olmaz.

Boya Badana Tadilat

Aynı zamanda evini yenilemek isteyenler, yeni görüntü isteyenler, evin renginden sıkılıp yeni zevkler isteyen kişiler de evini boyatmak isteyebilir. Bu türdeki evler genellikle tadilat istemez. Duruşu ve yapısı düzgün evlerdir fakat sahipleri sadece görüntüden sıkılmıştır.

Boya Badana Tadilat

Kirlenen evler için de yeni bir boya gerekebilir. Evleri ne kadar temizlerseniz temizleyin sonunda ev ve duvarlar yine kirlenecektir. Bu kirliliğin sebebi, tozlar, mikroplar, boyanın eskimesi ya da dökülmesi gibi engellemesi elde olmayan sebeplerdir. Bu tür evleri boyatmak zorunluluktur. Eğer küçük bir tadilat ya da tamirat istiyorsa ustalar ücretsiz bir şekilde bunu sağlayabilir.

Boya Badana Ustası ve Boya Badana Fiyatlarıİç Cephe ve Dış Cephe Boyama Tadilat Hizmeti

Boyacılık iç cephe ve dış cephe olarak ayrılmaktadır. İç cephe en popüler hizmetlerden biridir. İç cephede evin iç kısmı boyanır. Dış cephe ise genelde uzun süreler boyanmaz. Dış cephe ise evin veya apartmanın dışardan görüntüsünü değiştirir. Evin değerinin artması için dış cephe daha önemlidir. Daha büyük bir alan olduğu için dış tarafın boyanması daha pahalıdır.

Alçı Sıva İşleri (Tadilat)

Boya ve badana hizmeti yapılmadan önce uygulanan küçük hizmetlerden bir tanesi sıva / alçı hizmetidir. Bu sayede duvardaki çatlak ve kırıklar kapatılır. Ev daha iyi görünür, boya daha iyi uygulanır.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir