Boya Badana Teknikleri

Boya Badana Teknikleri  ustalarımız irili ufaklı her tür mekan için profesyonel boya badana hizmeti vermektedir. İşe girişmeden önce bütün gerekli sıva onarımları ve gerekli tüm rötuşlar özenle yapılır. Duvar eski plastik boya ile kaplı ise zımpara edilerek temizlenir ve duvarlar için lazım gelen, tamiratlar bitirildikten sonra boya-badana işine başlanır. Müşterinin beğendiği boya rengi seçilerek kaç kat atılması gerekiyorsa o kadar kat atılır. Teknik şartnamelerle alınan boya-badana işleri de, teknik şartnamede belirtildiği şekilde noktası virgülüne kadar özenle yapılır. Bu tür işlerde kullanılan boyalar TSE uygunluğu çerçevesinde seçilmektedir.

Zekeriyaköy boya badanaBadana İşleri

Kireç badana istenen alanlara çekilerek bu alanların temizliği sağlanır. Kireç badana yapmak genel kullanım için tahsis edilen alanlarda plastik boyadan daha sağlıklı ve daha ucuzdur. Günümüzün sağlık hassasiyeti nedeni ile müşterilerimize firma olarak, anti bakteriyel boya öneriyoruz. Anti bakteriyel boyalar, duvarlarda sinmiş ve de-aktif halde bulunan virüsten büyük bakterilerin tamamen etkisiz kalmasını sağlar. Duvarlar pislik ve kirden tamamen arındırılarak nezih ve sağlıklı ortamlar hazırlamak boya badana ustalarımızın en iyi başardığı iştir.

Boya Badana Teknikleri

Boya badana ustalarımız, büyük yapıların boya badana işini, duvar boyama, kapı pencere boyama, demir alanları pencere muhafazalarını itina ile boyuyoruz. Gerekli görülürse, kalorifer peteklerinin boya işini de üstleniyoruz. Boya badana ustalarımızın kullandıkları teknikler son derece basit ve etkili tekniklerdir. Belirli bir program dahilinde ve tam zamanında iş bitirilir ve teslim edilir, yani müşteri için kötü sürprizlere yer verilmez. Müşterinin memnun kalması, firmamız için büyük öneme sahiptir. Firmamız İstanbul’da hemen hemen tüm ilçelerde, bu güne kadar binlerce konut, iç ve dış cephe boyama işini başarı ile bitirdiler.

İstanbul Villa Daire Ev BoyamaBoya Badana Ücretleri

Boya badana ücretleri veya boya badana fiyatları her firmanın kendi ustalarının belirlediği farklı rakamlar olabilir. Bu noktada firmamızın bünyesinde çalışan boya badana ustaları piyasadaki en düşük fiyatlarla –ücretlerle teklif vermektedirler. Bütçenizin zorlanmaması için kredi kartlarına taksitlendirme imkanı da tanıyan firmamız, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz olarak karşılamaktadırlar. Firma olarak tercih edilme nedenimiz budur, mutlu müşteriler bırakmak…

 

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir