Boya Badana Ustası ve Boya Badana Fiyatları

Boya Badana Ustası ve Boya Badana Fiyatları Su bazlı, Silikonlu , özel mat, silinebilir, rahatsız edici kokusu olmayan, leke tutmayan, zamanla renk değişimi yapmayan, sararmayan, kusursuz kapama özelliğine sahiptir. Uygulaması kolay yüksek kaliteli iç mekan duvar boyasıdır. Kusursuz silinebilme ve leke tutmama özellikleri sayesinde üst düzey kaliteye sahiptir. Firmamız İstanbul genelinde boya badana fiyatları konusunda iddialıdır ve sizlere her zaman en iyi boya badana ustası ile sizlere kaliteli hizmet vermektedir.

Plastik Boya

Plastik boyalar su ile inceltilen, silinebilme özelliği bulunmayan boyalardır. Bu boyaların silikon katkılı olanlarına silikonlu plastik denir. Silikon, boyaların yapışma özelliğini arttırır, çatlama ve kabarmaya karşı korur, boyanın esnek olmasını sağlar. Fakat silinebilme özelliği olmaz.

BOYA BADANA

Yani silikonlu plastik boyalar silinemez. Oldukça yaygın ve en basit uygulanabilen plastik boyalar, gözenekli yüzeylere sahip oldukları için kir tutma kapasiteleri yüksektir ve silinmeye fazla müsait değildirler. Yüzeyin kesintisiz silinmesi boyanın aşınmasına sebep olacaktır. Bu da tekrar boya yapılarak ekstra masraflara yol açacaktır. Plastik boyalar, bu dezavantaj nedeniyle sık kullanılan salon, oturma odası gibi alanlarda pek tercih edilmemektedir.

Boya badana ustası ve boya badana fiyatları

Yarı mat boyalara halk içerisinde “saten boya” denir. Saten boyalar, yüzey hatalarını gizleme özelliklerinden ötürü macun veya alçı ile düzeltilmiş yüzeylerde dekoratif amaçlı uygulanır. Kaygan bir yapıda olan saten boyalar, tam silinebilme özelliğine sahiptir. Su itme ve buhar geçirgenliği özellikleri sayesinde suyun boya tarafından emilmesine ve lekelerin silinirken boyaya bulaşmasına izin vermezler.

Boya ve Badana Yapılış AşamalarıBoya Badana Ustası ve Boya Badana Fiyatları

Saten Boya farklı nedenlerle gerçekleştiriliyor olabilir, amacına bağlı olarak da yapılış nedenleri içinde ortaya çıkabilir. En çok saten boyanın nedenleri ve faydaları aşağıda kısaca belirtilmiştir.

1. Saten Boya mekanları ve çevreyi cazip, çekici ve güzel görünümlü olmasını sağlar. Duvarlarda toz, kir ve hiçbir iz bırakılmaması ve güzel bir görünmesi saten boya ile sağlanır.

Boya Badana Ustası ve Boya Badana Fiyatları

2. Saten Boya’nın yararları evvela sağlıklı bir ortam yaratılmasını sağlar.Eğer hijyenik bir ortam sağlanmassa bakteriler çoğalır ve birtakım zararlı bakteriler hastalıklar ve ölümlere sebep olabilirler.

3. Saten Boya duvar yüzeylerini korur. Mobilyaların, halıların, perdelerin vb. daha uzun ömürlü olmasını sağlar. 4.Saten Boya ortamın daha kolay kullanılmasını sağlar, yaşam kalitesini arttırır.

DEKORATİF BOYA

Dekoratif boyamayla evlerinize yepyeni bir soluk getirebilirsiniz. Dekoratif efekt boyalarla , efekt aparatları kullanılarak yapılan dekoratif boyamalar evinize ihtişam katacak. İsterseniz evinizin her yerine , isterseniz bir odanıza ya da belirleyeceğiniz bir köşeye dekoratif boyama uygulayabiliriz

Yenilikçi, üst düzey kalitede, su bazlı, çevre dostu, koku yapmayan, süngerle temizlenebilen, duvarların hava almasına imkan sağlamakta olan, estetik güzelliği ile uygulandığı mekanları farklılaştıran, doğal malzemeler ile üretilmiş iç yüzey dekorasyon malzemesidir.

Boya Badana, Boya Badana Ustası, Ev Boyama

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.