Boyama

Boyama


Boya Badana Yapmanın Faydaları

Boya badana yapmanın faydaları nelerdir, insanlar neden yılda 2 kez veya yılda bir kez bu işi yaptırır? Eskiden, eve maddi değer katan, estetik bir atmosfer yenileyen boya badana işlemi, günümüzde farklı bir boyut daha kazandı. Pandemi sürecinde boya badana yapmanın faydaları daha net bir şekilde ortaya çıkmaya başladı.

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Kaliteli İşçilik

Artık yaşadığımız alanları, bakteri ve diğer mikroplardan ( virüsler, parazitler, mantarlar) koruma sorumluluğumuz var. Bu işi yüksek meblağlardan feragat ederek yaptırma zorunluluğumuz yoktur. Bir evin baştan sona boyanmasının doğuracağı maddi külfet, eve bir beyaz eşya alacak kadar sınırlıdır. Yani büyük maddi külfetlere girmek gerekmez. Üstelik, işi eğer e-boya badana aş ustalarına verirseniz, çok kısa sürede etkin bir iş çıkaracaklardır.

Boya Badana Şimdi Daha Fazla

Bu işlem, eskiden ev satarken, ev kiralarken ya da yeni bir yere taşınırken zorunlu olarak yapılırdı. Ancak şimdi işin sıklık ihtiyacı da arttı. Daha temiz alanlarda yaşamak zorundayız.  Daha bir önem kazandı. Sağlıklı alanlar oluşturmanın yolu ve virüsün bulaş riskini düşürmenin en ucuz yolu, eve boya badana yaptırmaktır. Belki de 2-3 yılda bir kez boya badana yaptıranlar, artık yılda 2 kez yaptırmaya başladı. Bunun nedeni daha temiz ortamlar oluşturmaktır. Bu noktada  daha anlamlı oluyor. Çünkü artık virüs var ve herkes kendini temiz ortamlarda yaşam sürdürmeye yönlendirmelidir.

Çekmeköy Boya Badana Ustası

Boyacı ustası Yapmanın Faydalarının 3 Boyutu

Boya badana yapmanın faydaları 2 farklı boyuta sahiptir. Birincisi yaşadığınız alanlar parasal olarak değer kazanır. Maddi değer artışı, estetik görünümün öne çıkması ile doğru orantılıdır. İkinci boyutu ise; yeni boyanan evin verdiği pozitif enerjidir. İnsanlar, yenilenmiş temiz alanlarda kendini daha mutlu hisseder. 3. Boyut ise sağlık boyutudur. Sağlık, artık çok daha fazla ön plana geçti.

Bayrampaşa Boya Badana Ustası

Artık sadece maddi değeri daha yüksek, enerjisi daha pozitif olan alanların yanı sıra, mikropları barındırmayan, her gün temizlenebilir kaliteli boya ürünleri ile boyanmış duvarların tercih edilmesi gündemdedir.  bu bakımdan 3 boyutlu olarak düşünülebilir; sağlık, maddi değer katma ve pozitif enerji vermek.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir