Boya Fiyatları

Boya Fiyatları kolaylıkla hesaplanabilir ve öngörülebilir. Boyanın marka ve modeli, hangi cepheye uygulanacağı fiyatta bazı değişkenliklere neden olmaktadır. Bu değişkenler boyanın iç cephe mi yoksa dış cephe mi olduğuyla ilgilidir. Evin eşyalı mı yoksa eşyasız mı olduğu boya badana yaparken önem arz etmektedir. Eşyalı evler daha zor boyanır. Bu nedenle boya masrafları daha fazla çıkmaktadır.

Boya Fiyatları

Çünkü ev boyanırken eşyalar muhafaza edilmeli ve yerleri değiştirilmelidir. Bu da emek olarak fiyatlara yansımaktadır. Eşyasız ev ise daha uygun koşullarda fiyatlara tabidir. Bu aradaki fiyat farkı oldukça düşük maliyetler ile hesaplanmaktadır. Boya badana fiyatlarına ilk etki eden durum ise, evin metrekaresi olmaktadır.

Ek Hizmetlerin Boya Badana Fiyatlarına Yansıtılması

 Hesaplanırken ilk sorulan sorulardan biri metrekare ile ilgilidir. Diğer bir değişken ise ek hizmetler olmaktadır. Ek hizmetlere boyanın rengi, yapısı girmektedir. Örneğin standart boyalar, İtalyan boyalara göre daha uygun fiyatlar ile karşımıza çıkabilmektedir. Standart boya her evde uygulanan bilindik su bazlı boyalara denilmektedir. Sedef boyalar ise, desenli bir boya türüdür. Rulolarla yapılan dekoratif çalışmalar sonucu ortaya çıkmaktadır.

Arnavutköy Boya Badana Ustasıİtalyan boya ise, sıvalar ile yapılan dekoratif çalışmalara girmektedir. Bu ürün farklılıkları minimum oranda da olsa fiyatlarda değişiklik göstermekte ve kalite yönünden de farklılıklar sergilemektedir. Boya badana fiyatları için, öncelikli olarak müşterilerin kendi yaşam alanlarına uygun kategoride ürünü bulması gerekmektedir. Bu kapsamda belirlenen boyaların metrekareye göre fiyatı alınmaktadır. Boya farklılıkları ve sıva ücretleri de sisteme eklenmektedir. Tüm ürünlere ek olarak o alanda kaç tane boya ustası çalışıyorsa onların emeklerinin karşılığı da ücrete dahil edilmekte ve sonuç olarak boya badana fiyatı ortaya çıkmaktadır.

Boya Fiyatları

Sizler de evinize yaptırmak istediğiniz boya badana işlemleri için bulunduğunuz ilçeye göre, sitemizin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. İletişim numaralarından irtibata geçerek ortalama metrekareye göre fiyat bilgisi almanız mümkündür. Daha detaylı işlem için ise, firmamızda bulunan boya modellerinden seçerek, boya ustalarından kesin bir fiyat alabilirsiniz. Böylece kaliteli ve dayanıklı boya markaları ile evinizi usta ellere emanet etmiş olursunuz.

Yorumlar Devre Dışı!

    Call Now Button
    Hemen AraS.S.SWhatsApp