Boya Badana Nasıl Yapılır

Boya Badana

Boya Badana  boyanın kullanıldığı marka ve kaliteye göre değişkenlik gösterir. Ayrıca  badana ücretleri de boyacının emek karşılığı olduğu için ayrı olarak hesaplanmalıdır. Bu iki durumun birbirinden ayrılması önemlidir. Çünkü bir boya badana işlemine verilecek miktarda boya malzemesinin fiyatı ayrı, boyacı ustasının ücreti ayrıdır. Boyacı fiyatları da bu koşullarda cins ve çeşitlerine göre ayrılmaktadır. Bir boyanın markası, türü, hangi cephe türüne ait olduğu değişkenler arasında yer almaktadır.

Uzman Kadromuzla İstanbul Genelinde Hizmet Vermekteyiz

Ayrıca su bazlı  ya da sentetik bazlı olması da incelticisinin farkından dolayı ekstra malzeme fiyatlarını beraberinde getirebilmektedir. Bu işlemler belirlendikten ve seçimi işlemi yapıldıktan sonra ikinci aşamada belirlenecek olan boyanın metrekare cinsinden hesaplanmasıdır. Bir yüzeye ne kadar  gidileceğinin hesaplanması, yüzey genişliğinin göz önünde bulundurularak  maddesi satın alınması gerekmektedir.

Küçükçekmece Boyacı Ustası

Boya Badana Firması

İdeal ölçülerde 3 + 1 ev için gidebilecek  miktarları astar boyası, tavan boyası ve iç cephenin boyası olmak üzere çeşitli alanlarda çeşitli miktarlara ayrılmıştır. Boya badana firmamızın ilgili linklerinde badana fiyatları ve metrekare cinsinden ne kadar gideceği yazmaktadır. Yeni yapılan bir iç cephe boyası olacaksa, tavan ve astar boyası dahil olmak üzere toplu alımlarda indirim seçeneklerimiz mevcuttur. Ayrıca uygun koşullarda ödeme koşulları da firmamız tarafından yapılmaktadır.

boya badanaUcuz Boyacı

Sizler de Boya Badana fiyatları ile çalışmak için ilgili telefon numaralarımızdan 0532 760 78 90 bizlere ulaşabilir ve boyacı badanacı fiyatları hakkında genel bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı fiyat çıkarılma işlemleri için evinizin metre karesi ve hangi tür badana istediğiniz bilgilerini paylaşmanız durumunda  badana ustalarımız ile net şekilde fiyat bilgisi çıkarılacaktır. Ayrıca piyasadaki en uygun fiyatlara fiyatları yapan bir şirket olarak sadece bursa ’ da değil; Semtlerde genelinde hizmet verdiğimizi de bilmenizi isteriz. Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz.

Yorumlar Devre Dışı!

    S.S.SHemen AraWhatsApp