Çamlıca Boya Badana

Çamlıca Boya Badana Boyanın amacına uygun yapılabilmesi için kaliteli boyaların kullanılması gerekmektedir. bu kalite de boyanın içeriğinde kullanılan bağlayıcı, dolgu, pigment ve solventler ile oluşmaktadır. Bağlayıcı boyayı oluşturan temel maddelerden bir tanesidir. Bu ana madde mükemmel olduğu takdirde boyanın kalitesi de doğru orantılı olarak mükemmellik gösterecektir. Bağlayıcı faktörü boyanın iç cephe oluşunda ya da dış cephe oluşunda farklılıklar göstermektedir. Yüzey zemininin farkına göre boyanın ana maddesi de değişmektedir. Ahşap, metal, betonarme gibi yüzeylere uygulanan boya maddelerinin her birinin yüzeye tutunma şekilleri farklıdır.

BOYA BADANADolayısıyla ana bağlayıcıları da bu ölçüde farklı olacaktır. Çamlıca boya badana ustaları bu farkı iyi bilir ve uygun boya ihtiyacını müşteriye anında iletir. Ustaların en çok kullandıkları boya bağlayıcıları akrilik, polyester ve PVA’ dır. Kullanılan dolgu maddeleri de boyanın yapısında şekil verici olarak kullanılır. Bu dolgu maddeleri son kat astarı ile aynı görevi görmektedir. Boyanın pigmentleri, boyanın asıl var olmasındaki ve görünmesinin sağlanmasındaki aracıdır. Boya ustaları tarafından pigmentler sayesinde boyanın parlaklık derecesi ayarlanabilmektedir.

1 Günde Boyacı

Çamlıca boya badana firması endüstrisinde en tanınmış boya markaları ile çalışmaktadır. Bu sayede boyanın yapısını iyi tanımakta ve uygun kullanım koşulları oluşturmaktadır. Amonyak ve su solventleriyle boyaların birleşimini sağlayarak en etkili çözücüleri ortaya çıkarır. Boya ustaları, sadece boya badana konusunda bilgi sahibi değil boyanın ana bileşenleri ve kimyası konusunda da bilgi sahibidir. Bu nedenle karışımlardan oldukça fazla yararlanarak mükemmel ölçüde iş çıkarırlar.  Semtinde yer alan tarihi dokuya uygun evlerinizi ve iş yerlerinizi Çamlıca boya badana ustalarına emanet etmenizi tavsiye ederiz.

 

Çamlıca boya badana,  ve işleri alanında önemli referansları bulunan boyacılar ve ustaları ile çalışmaktadır. Bu nedenle Çamlıca bölgesinde yapmış olduğu  işlerinin hiçbirinde hiçbir şekilde sorun veya sıkıntı yaşanmamaktadır. Şimdiye dek binlerce ev ve iş yerinin; iç cephe ve dış cephe boyalarını yapan firma binlerce memnun müşteri ile alanındaki işleri layıkıyla yerine getirmiştir.

Hiçbir müşteriden tarafımıza şikayet gelmemesi boya ustalarının ne kadar kaliteli işler yaptığının göstergesidir. Sizler de Çamlıca bölgesindeki tüm  işlerinde ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Bu kapsamda iletişim numaraları ve adresi için siteden yararlanmanız mümkündür.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir