Çatı İzolasyon

Çatı İzolasyon

Çatı İzolasyon İşleriniz garantili yapmaktayız. Binalarda en çok ısı kaybına maruz kalan ve en çok zararı gören yer binaların çatıları olmaktadır. Bu nedenle çatı izolasyonu önemlidir. Binaların ısı kaybının önüne geçilmesi amacıyla ısı yalıtım. Malzemeleri koyarak binaların çatılarını koruma işlemine denilmektedir.

Daha sağlıklı bir yaşam için binalarımızın çatı izolasyonuna önem verme zorunluluğumuz vardır. Böylece çeşitli nedenlerden. Kaynaklı olarak yıpranmaların önüne geçilecektir.

Çatı İzolasyon Yararları

yaptırmak büyük önemde binalara fayda sağlamaktadır.

İzolasyonu yapılmış bir kış aylarında binanın ısı kaybı yaşamasını engeller. Yaz aylarında ise dışarıda sıcakların artmasını bina içerisine yansıtmaz. Böylece ısıdan kaynaklı yangın çıkmalarının da önüne geçmiş olur.

Enerji tasarrufu yaptığı için daha düşük bütçe ile ısınmaya sebebiyet verir. Bina içerisinde her mevsim ısı dengesini korur. Böylece bina içinde kötü kokular, küf, nem gibi bakterilerin kolayca. Üreyebileceği alanların yaratılmasının önüne geçilmiş olur.

Çatı İzolasyonIsı yalıtımı yapıldığında aynı zamanda ses yalıtımı da bir miktar yapılmış olmaktadır. Bu da dışarıdan gelecek uyarıcılara karşı binayı koruma durumu demektir.

Çatı İzolasyon

Çatı izolasyon malzemeleri binanın türüne ve çatının kullanıldığı malzemenin türüne göre değişiklik gösterir. Kullanılan boyutlar ve kalınlık ölçüleri her binaya göre farklıdır. İstanbul çevresinde kışın don olaylarının yaşanmasından dolayı daha kalın boyutlarda yalıtım malzemeleri tercih edilmektedir.

Yapılırken kullanılacak olan malzemenin türüne. Ve miktarına göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Daha eğimli çatılarda malzeme daha fazla kullanılacağı için fiyat farkı da o. Doğrultuda olacaktır fakat teras çatıları ve normal bina çatılarında. Uygun ücretlendirme politikası izlenmektedir. Her konuda ve her çatı türünde çevremizdeki firmalardan daha uygun koşullar sunmaya devam etmekteyiz.

Çatı İzolasyonAyrıca İstanbul’un en uygun fiyatlı ürünlerini en kaliteli ve en ucuz işçilik ile müşterilerimize sunmaktan da mutluluk duymaktayız.

Sizleri de bizimle  işinizde çalışmaya davet etmenizi beklemekteyiz. Sizler de e-boyabadana firmamız ile çatılarınızın izolasyon işlemlerinde öncelikli olarak bizleri arayabilirsiniz. Hem fiyat bilgisini alarak hem de çatı izolasyonu ile. İlgili bilgiler paylaşarak bina güvenliğinizi. Firmamız aracılığı ile artırmanız mümkündür. Detaylı bilgi için ve fiyat teklifleri için bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

                Boya Badana  Boya Badana Fiyatları  Boya Badana Ustası

    Call Now Button