Çekmeköy Boya Badana Ustası

Çekmeköy’de boya badana ustası arıyorum diye internette arama yapanlar için, bu arayışı kısa sürede ve profesyonel olarak bitiren deneyimli bir firma var. Dekorasyon, evlerinize yeni bir hava katar. Boya ustası arayanlar için bu işi ustalıkla yapabilen elemanları kendi bünyesinde barındıran bir şirket olan e-boya badana anonim şirketi ile işiniz çok kolay. Çekmeköy boya badana fiyatları ev boyama daire boyama ihtiyacınızda yanınızdadır. Çekmeköy boya badana ustası ev boyama konusundaki engin bilgi ve deneyimleri ile hizmet verir. Ustalar, keşif hizmetinin akabinde, gerekli malzeme listesini hazırlayarak size sunar.

Çekmeköy Boyacı Ustası

Çekmeköy Boya Badana Ustası

Çekmeköy’de, e-boya badana çalışanları, ekip olarak eski yapılarınızı ve mekanlarınızı baştan sona değiştirir yeniler ve daha rahat yaşanabilir alanlar haline getirirler. Çekmeköy boya badana ihtiyacınız varsa başvurabileceğiniz en iyi ustaları bulmanız için, o ilçeyi dolaşmanıza gerek yok, artık web ortamında da e-boya badana anonim şirketinin telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Uygun Fiyata Boyacı Ustası

Şirket, siz arar aramaz, size hemen bir keşif ekibi tahsis eder. İlçede, belirttiğiniz noktaya dakikalar içinde ulaşırlar ve dairenizde, yenileme için gerekli malzeme ve işçilik tespitini yaparlar. Firma çalışanları, müşterilere mümkün olan en düşük fiyat teklifni verir, Evin tamiratı içinde yer alan duvar tadilatı, tavan tadilatı gibi ihtiyaçları Boya + işçilik birlikte değerlendirirler ve size son fiyat teklifini verirler. Çekmeköy boyacı ustası, ülkemizde ve dünyadaki boya –badana sektöründeki yenilikleri, takip ederler. Onların görevi, daima müşteriyi, beklediği rahat temiz ve bakımlı evler dizayn etmektir. Eviniz için bir de onların dekorasyon fikirlerine kulak verin.

En iyi Boya Malzemesi ve En İyi İşçilik En Uygun Fiyata E- Boya Badana A.Ş’de

Firma, sizler için daima en iyiyi ister çünkü sizin memnun kalmanızı ister. Bu nedenle boya markaları içinde en iyi ve kaliteli boyaları bizzat deneyen tecrübeli ustalarına güvenir. Güncel olarak siz de firmayı arayıp yeni markalardan ve kalitelerinden haberdar olabilirsiniz. Sizin beklentiniz iyi bir hizmet almak, uygun fiyatlı hizmet almak ve hızlı bir hizmet almak ise, e-boya badana şirketi zaten 30 yıldır bu 3 hizmeti bir arada veriyor.

Çekmeköy Boya Badana Ustası

Çekmeköy Boya Badana ustası kartonpiyer, asma tavan ve her çeşit tadilat işleriniz için anahtar teslimi  hizmet vermekteyiz.  Hizmetleri ödeme seçenekleri hakkında bilgi ve boya badana fiyatları konusunda bilgi almak için 0546 438 34 16’dan bize ulaşınız. Bütün hizmetlerimiz kaliteli işçilik, bütçenize uygun olacak şekilde kaliteli malzemeler kullanılacak şekilde yapılmaktadır.

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Çekmeköy Boya Badana Ustası

Boya Badana Kampanya

Kampanya 1.05.2020 – 1.10.2023 arası geçerlidir. Malzemeli işlerde kullandığımız markalar Dyo, Filli Boya, Polisan ve Marshall’dır. Tadilat gerektirmeyen durumlar da 1 günde boya işlemi bitirilmektedir. Akşam temizlik ve dizayn yapılarak daire teslim edilmektedir.

Keşif ve fiyat bilgisi için her gün 08:00 – 22:00 arası bizi arayabilir, Whatsaap ile 0(546) 438 3416’dan bize ulaşabilirsiniz.

BOYA BADANA HİZMETİMİZ

Firmamız 2008’den beri Çekmeköy de bulunan müşterilerine boya badana, kartonpiyer, alçı sıva, komple tadilat işlemleri ile ilgili kaliteli hizmet sunmaktadır.

 • 1 Günde Boya Badana Gerçekten Mümkün mü?

  “1 günde boya badana” şeklinde reklamları ve firma sitelerinde açıklamaları sık sık görürsünüz. E-boya badana olarak dairenizi 1 günde boyamayı garanti edemeyiz. Boya badana öncesi çoğu daire de alçı ve kalekim tamiri gibi, astar uygulaması gibi işlemler yapılarak zeminin kuru, pürüzsüz ve temiz bir hale getirilmesi gerekmektedir.

  “1 günde boya badana” yı slogan edinmiş kişiler yada 4 kişi ile gelip 1 günde boya badana işinizi bitireceğini iddia eden kişilerin, iş günü hiç gelmediklerine yada 2 kişi gelip birinin öğle vakti gittiğini görebilirsiniz.

  Bu sizin kaporanızı alıp işi garantileyene kadar geçerli olan bir pazarlama taktiğidir. Bu konuda müşterilerimizin dikkatli olması menfaatleri icabıdır.

 • Çekmeköy Boya Badana ustasıDairenizi Nasıl Boyuyoruz?Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alıp günün her saatinde ücretsiz olarak dairenizde keşif yapabiliyoruz. Sistem üzerinde size mesaj gelecektir 0212 909 43 16. Keşif sırasında boya rengini seçebilirsiniz. Dairenizde tadilat işleri varsa Fiyatlarımızda tadilatın özelliğine göre değişiklikler olabiliyor. Keşif sırasında boya rengini ve günü kararlaştırıyoruz. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelipnişe başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz.Her ihtimale karşı boya damlamasına karşı eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip işi teslim ediyoruz..
 • Neden fiyatlarınız bu kadar uygun?

  Fiyatları mümkün olan alt seviyede tutarak çalışanlarımızın ay içerisinde çalıştığı

  gün sayısını artırmak ve buna bağlı olarak içinde bulunulan ayı en verimli şekilde geçirmeyi hedeflemektir.

 • Kaç kişilik ekiple geliyorsunuz?

  Dairenizin büyüklüğüne göre bu sayı değişir. Genelde 4 kişilik ekiple geliyoruz.

 • Hangi marka boyaları kullanıyorsunuz?

  Marshall, Dyo, Filli boya, Polisan, Permolit gibi markaları ve daha ekonomik markaları müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda kullanmaktayız.

 • Ücretsiz Keşif Hizmetiniz var mı?

  Keşiflerimiz tamamen ücretsiz  olup herhangi bir para talebinde bulunmuyoruz.

Çekmeköy Boya Badana Ustası

Boya ne zaman yapılır, en doğru boya nasıl seçilir, boya ustası nasıl bulunur? Bu soruları kendinize sormaya başlamışsanız, boya ihtiyacı olan bir alanınız vardır ve karar verme aşamasında sorunlar yaşıyorsunuz demektir. Günümüzde boyalar çeşitlendi, renkler her yere yayıldı. Artık eskisi gibi tek renk boya modası da geçerli değil. Tabi bu kadar çeşitlilik de boya kararı vermekte insanları zorlamaya başladı. Peki bu durumda ne yapabilirsiniz. Çekmeköy boya badana ustası firmamız ile iletişime geçmeniz halinde bütün bu sorularınızın yanıtını kısa sürede alma imkanına sahipsiniz. Eğer karar verememiş iseniz boya çeşitleri ve renklerin belirlenmesi konusunda da destek veririz.

Boyaya Nereden Başlamalı

Boyaya keşif yapılarak başlanır. Bu keşif sırasında boyaya ek olarak kullanılması gereken malzemelerin tespiti yapılır. Boyanacak alanlarda yapılacak işlemler sıralanır. Boyaya geçildiği zaman doğru bir sonuca ulaşmak için bu adımların harfi harfine takip edilmesi gerekir. Bu işlem adımlarından bahsetmek gerekirse öncelikle zemin deformasyonlarını gidererek eşitleme. Saplanması ve boyaya geçilmeden önce bütün pürüzlerin giderilmesi gerekir.

Çekmeköy Boya Badana ustası

Boya öncesi gerekli bakımın uygulanmadığı durumlarda. Boya kısa sürede etkisini kaybeder ve verilen emek harcanan tutar boşa gider. Ardından boyaya başlanır. Boyanın astar tabakasının tamamlanmasının ardından kullanılacak renklere göre boyaya devam edilir. Çekmeköy boya badana ustası bütün bu işlere başlamadan önce gerekli bütün koruma tedbirlerini yerine getirir. Ne boyanmayan alanlar ne de eşyalarınız zarar görmez.

Boya Sonrası İşlemler

Çekmeköy Boya Badana ustasıBoya öncesi olduğu kadar boya sonrası da tamamlanması gereken işlemler vardır. Çekmeköy boya badana ustası, iş yaptığı mekanda geride artık bırakmadan hareket eder.

Bizi tercih etmeniz için bir neden daha ortaya çıkar. Boya yaptıran insanların en çok şikayet ettiği konuların başında çalışan. Ekibin temizlik kurallarına yeteri kadar uymaması gelir. Oysa ki temizlik, ferahlık ve değişim amaçlı yapılan boya. Uygulamasına tezat düşün bir durum ortaya çıkar. Bu sorunu yaşamamak için işinde uzman bir ekipten hizmet almak en doğru seçim olacaktır.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir