Daire Boyamak

Daire Boyamak İşi zorlu bir süreç gibi görünse de bu işi sizin için çok kolaylaştıracak bir boya –badana ustalarından oluşan, deneyimli ve işini profesyonel olarak yapan, bu güne kadar yüzlerce evi yenileyen ustalarımız var. Daire boyama işini gönül rahatlığı ile ustalarımıza verebilir, bu süreci hiçbir sıkıntı yaşamadan atlatabilirsiniz.

Şirket bünyesinde disiplinli olarak çalışan boya badana ustaları, işlerini profesyonelliğin gerektirdiği şekilde düzenli ve planlı olarak yaparlar. Size söz verdikleri günde ve saatte de bitirirler.  Fiyatları konusunda da endişeniz olmasın, firmamız İstanbul’da 20 yıldan fazla zamandır daireler ve boyama, tadilat ve inşaat- yapı onarım işlerini gerçekleştiriyor.

Daire Boyama

Daire Boyamak İşini Nasıl Yapıyoruz

Daire boyama işi önce ücretsiz keşif hizmeti ile başlar, anlaşma sağlandıktan sonra anlaştığımız saatte ustalar eve/ofise gelirler ve yaşam mekanlarımızı yenilemek için ön hazırlık yaparlar. Prizleri bantlamak, süpürgelikleri bantlamak, yere naylon çadır döşemek ve varsa eşyalarınızın üstünü örtmek gibi işleri bitirirler. Arkasından duvarlarınızı kontrol ederek onarım –alçı çekme işini yaparlar. Amaç dümdüz bir duvar oluşturmaktır.

 

Baltalimanı Boya Badana

Kısa Sürede Daire Boyamak

Ustalarımız bu işi çekirdekten yetişme olarak yaparlar, onlar için duvarların boyamak hızlı bir süreçtir. Ancak zıt renk sorunu varsa yani kapalı bir renk üzerine açık bir renk boya çekilecekse, iki – üç kat boya çekmek gerekebilir. Anlaşma öncesinde ustalarımız bu konuda sizi bilgilendirecektir. İşi sizi tedirgin ediyorsa daha önce kötü bir deneyim geçirmiş olmalısınız. Bu işi profesyonellere teslim ederseniz, hayal kırıklığı ve yeni sürprizler yaşamadan, planlanan sürede evinizi teslim alırsınız. Hem de eşyalarınız lekelenmeden… Çünkü ustalarımız iş bitiminde de genel bir temizlik yaparlar ve evi –ofisi teslim ederler.

Yeni fikirlere Açık Boya Badana Ustaları

Boya badana ustaları sürekli olarak bu alandaki gelişmeleri takip ederler. Geleneksel kalıpların dışına çıkmak, yeni dekorasyon ve boya- badana fikirlerine açık olmak ve kendini güncellemenin önemini bilirler. Sizin için de daire boyamaler zamanı gelmişse, evinizi mikroplardan arındırmanın tam zamanı. Covid 19 hastalığı ve bakterilerden kaynaklanan hastalıklardan korunmak, solunum yolları hastalıklarından korunmak için temiz ve bakımlı mekanlar oluşturmak için daima hizmete hazırız.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir