Dudullu Boya Badana Ev ortamında kullanılan boyalar yapılarına göre farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle kullanılan malzemeler de farklı olmaktadır. Farklı kullanılan malzemelere farklı fiyatlar çıkmaktadır. Fiyat bilgisi hakkında bilgi almak için yaptırılacak işlemin belirlenmesi ve bu ölçüde net bir fiyatın çıkarılması gerekmektedir.

 Örneğin saten sedef boyalar yüzeye saten rulolar ile iki kat olacak şekilde uygulanmaktadır. İki kat olacak şekilde astar ve boyalar da uygulanması için metrekareye göre hesaplanarak belirli kilogramda alınmaktadır. Üçüncü kat yapılırken boyanın kurumasına müsaade edilmez.

Dudullu Boya Badana fiyatları

Boya yapılırken ikinci boyacıya ihtiyaç duyulur. Arkadan takip eden ikinci boyacı hemen boya kurumadan kelebek rulo yardımıyla üçüncü katı çeker. Bunu rulo yardımıyla desen yaparak oluşturur. Bu boyanın son desenidir. Ardından boyanın tekrar kurumasına izin verilmeden tamponlama işlemi yapılmaktadır. Tamponlama boyaya el yardımıyla desen vermek ve olası deseni ortaya çıkarma işlemidir.

Arnavutköy Boya Badana UstasıUstaları yapmış olduğu desen verme işlemiyle alanında bir numara olarak görülmektedir. Salonların şık ve zarifliği İstanbul’un Dudullu semtine de yansıyacak. Bu işlem de Dudullu boya badana firması ayrıcalığı ile olacaktır. Saten boyalar, inci boyalar deri tamponlama aletleri ile duvara desen verilerek yapılan işlemlerdir.

Dudullu Boya Badana Ustası

Bu boyalar dekoratif amaçlı olup müşterilerin en çok talep ettiği ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Her boya cinsi duvara farklı modellerde yansıtılmaktadır. Kimi kelebek rulo yardımıyla, kimi deri tamponlama aleti yardımıyla kimi de efekt fırçaların yardımıyla sağdan sola dekoratif şekiller çizilerek yapılmaktadır. Her türlü yüzey boya ustalarının marifetli ellerinden çıkmaktadır.

İsteğe uygun niteliklerde iç cephe ve dış cephe boya badana işlemi uygulayan  ustaları sayesinde binalar artık daha kullanışlı olmaktadır ve dekoratif kapsamlarda değerlendirilmektedir. Boyalı duvar yüzeyinin mobilyalar ile uyumu, kullanılan yardımcı yapı maddeleriyle ( niş, alçıpan vs. ) uyumlu çok önemlidir. Firma tarafından özenle ve titizlikle çalışılan bina yüzeylerinde bu uyuma dikkat edilmektedir.

Dudullu Boya Badana FirmasıDudullu boya badana firması İstanbul’ un  semtinde hizmet vermektedir. Sizler de bu imkanlardan yararlanmak için Dudullu’daki boya badana seçeneklerine bakabilir ve siteden irtibata geçebilirsiniz.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir