boya badana


Duvar Boyama Ustalık İster

Duvar Boyama Ustalık İster Duvarlarınızı profesyonel biçimde boyatmak için, bu işe elinizin yatkın olması gerekiyor. Ayrıca tüm boya markalarını da tanımanız ve kullanmış olmanız gerekiyor. Aynı renkte ve tonda birçok farkı boya markası, kalite farkı nedeni ile aynı etkiyi oluşturamıyor.

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Bu yüzden işi bir kez yaparak kurtulmak ve gelecek 3-4 yıl için boya badana yaptırmamak için, ya işi uzmanlara bırakın ya da bu işte deneyimli birilerine başvurun. Deneyimli ekipler ile deneyimli şirketler arasında da farklar var. Şirketler, işin sorumluluğunu alır ve şikayet söz konusu olduğunda hemen müdahale ederler. Rastgele amatör seyyar ekipler ise, ceplerine parayı koyduktan sonra şikayetlerinizi dinlemeyebilirler. O yüzden işi sağlam almak için sağlam firma olan e-boya badana şirketine teslim edin.

Duvar Kestirme yöntemi

Tavan boya işi bittiğinde, zaten işin büyük kısmı bitmiş demektir. Şimdi son merhale olan duvar boyasına sıra gelmiştir. Ancak iyi bir açılık fırça ile duvarı tavana birleştiren ince çizgiyi takip ederek, keskin bir kestirme yapmak, el becerisi ister. Ayrıca sadece tavan-duvar hattı değil, duvar köşelerinin hepsi de kestirme fırça ile 2 kez boyanmalıdır ki, rulo ile açık alanda rahat çalışma yapılabilsin. Yere tek damla boya akıtmadan, hem tavan boya işini hem kestirme işini hem de duvar boyama işini tam olarak yapan e-boya badana çalışanlarının ayrıcalıklı iş deneyiminden siz de istifade edin.

Şişli Boya Badana Ustası

Duvar Boyama Ustalık İster

Başınız ağrımasın, daireniz hayalinizdeki renklere bürünsün. En önemlisi sürprizlerle karşılaşmayın. Rulo için özel tasarlanmış boya kabını ustaca kullanan Duvar Boyama Ustalık İster  boyanızı da ziyan etmezler. Boya yetmedi, duvarların nemli, duvarların kötü, evin güneş almıyor, birkaç gün bekle boya kendini gösterir gibi. Bahanelere katlanmak istemiyorsanız, ev yenilemenin uzmanı olan ustalarla iş yapın. Duvarınızın bir bölümü açık bir bölümü kapalı renk bir bölümü dalgalı olmasın. Her nokta aynı yoğunlukta boya ile kaplansın ve kaliteli boya sizi 2-3 yıl götürsün.

Bayrampaşa Boya Badana Ustası

Farklı Boya Uygulamaları

Son yıllarda duvarlar üzerinde sanat eseri olacak şekilde mükemmel çalışmalar yapılabiliyor. Sadeliği pek sevmiyorsanız, özel rulolarla, bantlarla ve değişik boya renkleri ile harika tasarımları duvarınıza işleyebilirsiniz. En sık tercih edilen duvar kağıdı yerine altın gümüş parlak renkli özel desenli rulolarla son katman olarak işlenen desenli boya çalışmalarıdır. Bu çalışmalar hakkında bilgi almak için mutlaka e-boya badana şirketinin tahsis ettiği boyacı ekibi ile görüş alış verişinde bulunun. Farklı boya uygulamaları, yeni dekoratif çalışmanıza renk katacaktır.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir