istanbul-kartonpiyer


En Etkili Duvar Bakım ve Boyama Teknikleri

En Etkili Duvar Bakım ve Boyama Teknikleri  zamanı geldiyse sizin dairenizde en etkili boya badana teknikleri ile kısa sürede etkin çalışarak profesyonel bir iş çıkarabiliriz. Bunu yılların deneyimine güvenerek söylüyoruz. En etkili ve aynı zamanda en hızlı boya badana yapmadan önce. Yine etkili boya öncesi duvar hazırlığımızı yaparız. Duvar hazırlığı, duvar ve tavanı incelemekle başlar. Dökülen yerler varsa tespit edilir, dübel veya çiviler varsa çıkarılır, prizler sökülür. Kapı kenarları bantlanır. Derin küflü alanlar genelde mutfak banyo ve tuvaletlerde olmaktadır. Bu alanlar titizlikle küfte arındırılmak için, küflü alanlar iyice kazınarak saten alçı çekilir. Çiviler dübellerin oluşturduğu delikler için saten alçı çekilir ve kurumaya bırakılırken diğer odalara geçilir. Şimdi de yerlerin iyice korunması, varsa eşyaların korunması için kaplama aşamasına geçilir.

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Etkili Duvar Boyama

Alan büyüklüğüne göre, En Etkili Duvar Bakım ve Boyama Teknikleri  ustalarımız, gerekli tamiratı yaptıktan sonra, gerek kompresörlü gerekse rulolu yöntemle duvarlarınızın temizliği sonrası ilk kat boyaya tavandan başlarlar. Tavana birinci kat atılırken diğer tavanlara geçilir ve ilk tavan kuruyunca dinlenmeden hemen ikinci kat boyaya geçilir. Böylece iş aksatılmadan boya badana işinin ilk aşaması olan tavan boyama işi bitince, sıra kestirme işlemine gelir.

En Etkili Duvar Bakım ve Boyama Teknikleri

Renk seçilip boya sulandırıldıktan sonra önce açılı kestirme fırçası ile ya da sprey boya yapılacaksa kompresör çalıştırılarak, eldeki sac metal ile duvarlarda ince bir kestirme hattı çekilerek boya işlemine başlanır. Bazı evlerde kompresörle yapılan sprey boya uygulamaları oda başına 10-15 dakika zaman almaktadır. Bu yöntem genellikle, açık renk üzerine açık renk boya çekilecekse uygulanır. Kapalı renk üzerine açık renk uygulamalarında rulo ile çalışmak daha iyi kapatma sağlar. İstanbul boya badana şirketi olarak, bizimle irtibata geçtiğinizde. Eviniz daireniz için en iyi ve en etkili boya tekniklerini uygulamaya hazırız.

Bayrampaşa Boya Badana Ustası

Duvar Boyama Kaç Günde Biter?

Duvar boyama ustalarımız, bazı daireleri bir günde boyayıp bitirirler bazı daireleri de 2 günde bitirirler. Tamir gerektirmeyen duvarları olan daireler ve küçük daireler. Eğer karşıt renkler kullanmayacaklarsa genelde 1 günde bitirilir. İşe gönderilen eleman sayısında, şirket politikası gereği bir sıkıntı olmayacağı için, acil boya badana talebi olanların da talebi karşılanmaktadır. Ayrıca toplu daire boyama hizmeti de şirketimiz tarafından verilmektedir. Elinizde acilen boyanması gerekli birden çok sayıda daire olabilir. Müteahhit olarak bu tür acil boya badana talepleriniz kolayca karşılanmaktadır. Hem ucuz daire boyama hem hızlı daire boyama işi için bizi arayın.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir