Levent Boya Badana

Levent Boya Badana


Esenler Boya Badana

Esenler Boya Badana Dış cephe boyaları binaların dışarıda bulunan yüzeylerini korumak ve estetik özellik katmak amacıyla yapılan bir boya türüdür. Sıvanın üzerine uygulandığı için her türlü beton, briket ya da ytong yüzeyin üzerine uygulanabilir özelliktedir. Bu briket, ytong ya da beton ve eternit gibi malzemeleri dış etkenlerden ( rüzgar, yağmur, kar, güneş vb. ) korumak amaçlı kullanılmaktadır.

Esenler Boya Fiyatları?

Sel, su taşkınları gibi dopal afetlere karşı bile dayanıklılık ve koruma özelliği göstermektedir. Bu nedenle dış cephelerde sadece bu dış cephe boyaları kullanılmalıdır. İç cephe boyaları ne kadar kaliteli ve dayanıklı olursa olsun dış cephelerde aynı istenilen sonucu vermez.

Her cephenin kendi standart özelliklerine göre ve uygunlukta boya yapısı ile çalışmaları bulunmaktadır. dış cephe boyası her ne kadar boya özelliği gösterse de izolasyon amacı doğrultusunda da boya ustaları tarafından kullanılmaktadır. Dış etkenlere karşı koruma aynı zamanda da dekoratif amaçlı kullanım kolaylığı ile her marka kendine özgü kalitede dış cephe boyası geliştirmiştir.

Esenler Boyacı Ustası

Esenler Boya Badana

Esenler Boya Badana

İstanbul’ un nemli bir il olması nedeniyle, deniz kıyılarındaki yerleşim yerlerinde nem binalara olumsuz etkiler oluşturmaktadır. Nemin bu etkilerinden korunmak amaçlı dış cephe boyalarının içerisinde bazı kimyasal bileşenler bulunmaktadır. Ayrıca gene İstanbul gibi çok yağış alan bir il, nemin etkisi, güneş ışığı ve sanayi şehri olması sebebiyle fabrikaların oluşturduğu kimyasal gazlar, dış cepheye büyük oranda zararlar vermektedir. Bu zararları en aza indirmek amacıyla firma müşterilerine uygun boya danışmanlığı yapmaktadır. Böylece dış cephenin konumu da göz önünde bulundurularak en uygun marka ve model arayışı binalarınız için kolaylıkla bulunmaktadır.

Esenler Boya Badana Ustası

Esenler boya badana, İstanbul’un Esener ilçesine ve bulunduğu çevreye, mahallelerine hizmet vermektedir. Her türlü boya, badana, duvar bakımı, niş alçıpan boyası, tavan boyası, astar özellikleri ile iç ve dış cephe kısımlarında güvenilir, uygun fiyata bulabileceğiniz hizmetler dahilinde olan bir firma niteliğindedir.

Esenler boya badana ile evleriniz ve iş yerleriniz artık daha modern ve kullanım ölçüsünde bir görüntüye kavuşacaktır. Sizler de Esenler ve çevresinde oturuyorsanız boya badana işlerinizi  ile çalışarak yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim adreslerinde bulunan numaralardan firmaya ulaşmanız mümkündür.

Yorumlar Devre Dışı!

    Call Now Button