Esenler Çift Havuzlar Boya Badana

Esenler Çift Havuzlar Boya Badana Hizmetini veriyoruz, evlerinizde tadilat ihtiyacınız varsa yapı onarım ekibimiz de var. Boya badana yaptırmak isterseniz en profesyonel ve deneyimli ustalarımız gelsin ve size en uygun fiyatları çıkarsınlar.

Kısa sürede boyanacak noktaya gelen ustalarımız size bilgi vererek, iç- dış cephe tadilat ve boya badana için ihtiyaç olunan boya miktarını, alçı miktarını ve işçiliği hesaplayarak size en uygun fiyatı çıkarabilirler. Sizin onay vermeniz akabinde, ustalarımız gerekli malzemelerini alarak belirlediğiniz günde, işe koyulurlar. Kısa sürede işi tamamlayıp çıkarlar.

Ev boyama Kaç Günde Biter?

Sık sorulan sorulardan biri budur, evin büyüklüğüne göre bu süre değişmektedir. 150 metre kare ve altı evler için 1 günde biter.

Ev boyama Ücretleri Ne kadar?

Bu da eve göre değişir, kullanılacak boya evin büyüklüğüne göredir ek olarak renk zıtlığı varsa yani eski renk kapalı, yeni renk açık olacaksa birkaç kat atılması gerekir. Bu da ücretleri etkiler.

Boya Badana Ustalarınızın Tecrübesi var mı?

Firmamızın bünyesinde çalışan tüm ustalarımız en az 5 yıllık bir deneyime sahiptirler.

Ev Ofis boyama süreci nasıl Başlar?

Siz onay verince başlar ve ustalarımız gerekli aletleri alarak önce temizlik yaparlar, boya kabarması çıkıntı şişme varsa giderirler. Tavanda varsa küfleri temizlerler. Sonra delikleri kapatırlar ve duvarı düzleştirmek için alçı çekilir. Alçı kuruyunca da boya işine geçilir. Boya önce tavandan başlar.

Hangi boya markalarını tercih etmeliyim?

En çok tercih edilen boyalar seçilirken, en az 3 yıl boyunca dayanabilecek, silinebilir ve kaliteli boya markalarının ürünleri seçilir. Herhangi bir boya firması ile anlaşmadan önce fiyat alırız ve müşterilerimizle ortak hareket ederiz. Esenler Çift Havuzlar Boya Badana firması olarak, onlarca boya firmaları arasından seçim yaparız.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir