Esenler Mimar Sinan Boya Badana

Esenler Mimar Sinan Boya Badana hizmetine ihtiyacınız olduğu anda, günün her saati bizi arayarak evinizde veya iş yerinizde, iç dekorasyon boya ve badana hizmeti, duvar alçı ve sıva hizmetini alabilirsiniz. Maliyet analizi için yapılacak keşif ücretini de sizden almıyoruz. Yerinde keşif yaparak yaşam alanlarınızdaki çatlaklar kabarmalar çivi matkap delikleri tespit edilerek, siz onay verdiğinizde hemen elemanlarımız boya badana işini yapar.

Titiz ve Ekonomik Boya Badana Hizmeti

Esenler Mimar Sinan Boya Badana firması olarak, işi kısa zamanda teslim etmek için hızlı ve dikkatli bir çalışma sergiliyoruz. İstanbul’da bini aşan ev ve ofis boyadık. O yüzden bini aşkın mutlu müşterimiz var. Siz de bu aileye katılmak ister misiniz? Bütçenizi zorlamayacak cüzi bir işçilik ücreti ile evlerinizi tadilattan geçirip boyuyoruz. İstediğiniz renklerde pürüzsüz boyama hizmetimizle, önce evdeki çivi, matkap delikleri ve boya çatlaklarını yok ediyoruz. Deneyimli ustalarımız sayesinde bu işlem çok kosa sürüyor. Dilerseniz size hangi renk ve hangi kalitede boya alacağınız konusunda da danışmanlık hizmeti veriyoruz. Sizin seçtiğiniz boya markası ve rengini belirledikten sonra, kararlaştırılan günde tadilat ve boya işi başlatılmaktadır.

Esenler Mimar Sinan Boya Badana

Daha önce boya badana işi yaptırmadıysanız, deneyimli boya ustalarımız size en sağlıklı bilgiyi vererek, en uygun fiyata en kaliteli boya markalarını tercih etmenizde yardımcı olacaklardır. Amacımız, öncelikli olarak size hizmettir. Bizim farkımız, bu işi sistemli bir şekilde yapmak, hızlı yaparak size zaman kazandırmak ve üçüncü olarak bu işi ekonomik bir şekilde yapmaktır.

Evimde Parke Döşeme var, Boya Lekelerinden Nasıl Koruyorsunuz?

Evinizde parke döşemesi varsa, özel bir naylon kaplama yaparak, tek damla boya akmasını önlüyoruz. Taşınması zor ve içeride kalacak eşyalarınız varsa, onların üzerini naylonla kaplayarak yine tek damla boya lekesi değmeden boya işlemi bitene kadar, eşyalarınızın üzerini örtüyoruz. Boya işlemi bittikten sonra naylon örtüyü kaldırıyoruz. Böylece eşyalarınız zarar görmemiş oluyor.

Esenler Mimar Sinan Boya Badana Firması Olarak Tadilatı Nasıl Yapıyorsunuz?

Tadilat gerektiren duvarlarda çatlaklar, kabarıklıklar delikler olabilir. Bunları itina ile kapatıyoruz. Tüm duvarınız tamamen pürüzsüz hale gelinceye kadar birkaç kat astar çekiyoruz. Sonra da boyama işlemine başlıyoruz. Ustalarımız, tavan duvar boya, alçı işleri, su bazlı saten boya, sentetik boya yağlı boya işlerini uzun yıllardır ustalıkla yapıyor. Sizi de bu deneyimden yararlandırmak istiyoruz.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir