Ev Boyama Hizmeti

Ev boyama hizmeti uzun yıllardır alanında uzmanlaşan boya ustalarımız tarafından özenle verilmektedir. Ev boyama hizmeti almak istediğinizde, sitedeki telefon numarasından bize erişebilir, ev boyama hizmetini kısa sürede içiniz rahat bir şekilde profesyonel boyacılardan alabilirsiniz. Firmamızın eski ve köklü bir boya badana firması olması, başarılarının bir eseridir. Çünkü boya badana sektöründe müşteri memnuniyetine öncelik veren nadir firmalardan biriyiz.

Ev boyama Yapan firmalar

Ev boyama hizmeti veren firmalar arasında, firmamız önceliklidir, çünkü firma olarak müşterilerimizin, ev boyama hizmetini, onların beklentisi yönünde almasını sağlıyoruz. Müşteriler evlerini boyamak istediklerinde, sanki yeni bir eve taşınmış olma hayalleri içinde bu işe girişirler. Yeni bir ev isterler, temiz ve pürüzsüz duvarlar isterler. Haklı olarak biz de bu titizliği gösteriyoruz.

Ev boyama Fiyatları 1günde boya

Ev Boyama Hizmeti her ev için boyuta göre ve tadilat ihtiyacına göre değişmektedir. Ev çok fazla hasar almışsa, boya ve sıva çatlakları varsa, çivi ve matkap delikleri fazla ise birkaç saat fazla zaman alacaktır. Bu da işçilik ücreti olarak size yansıyacaktır. Zıt renk seçimi yapıldıysa yani eski boya koyu mavi iken yeni boya açık sarı olacaksa boyama kat sayısı fazla olacaktır. Az hasarlı olup uyumlu renk seçimi yapılırsa 1 günde 200 metre kare ev boyama kapasitemiz vardır. Ev boyama fiyatlarımız piyasa fiyatlarına göre taban fiyattır. Bu açıdan gönlünüz rahat olsun.

Ev boyama Nasıl Yapılır

Alanında uzman ekibimiz önce evi keşfe çıkarlar, fiyat çıkarırlar ve anlaşma sağlanırsa renk kataloğundan renk ve marka seçimi yapmanızı isterler. Sonra da gerekli malzemeleri hazırlayıp aynı gün veya ertesi gün boyanacak mahale gelerek boyama sanatını icra ederler.

Arnavutköy Boya Badana Ustası

Bir an önce evinize yerleşmek için sabırsızlandığınızın farkında olarak işlerini hızlı ama özenli bir şekilde yaparlar, evi size teslim ederken sizin de mutlu ve güler yüzünüzü görüp mutlu olurlar. Eğer evinizde ağır eşyalar varsa ve parke ile tabanı döşemişseniz muşamba çekilerek, eşyalarınıza tek damla boya lekesi gelmeden işlerini bitirirler.

Ev boyama Kaç Gün Sürer

Ev Boyama Hizmeti, kullanılan boya ustası sayısı ve evin metrekare cinsinden ölçüsüne bağlıdır. Ayrıca yeni boyanın eski renk ile zıt veya uyumlu olması da süreyi etkiler. Evde tamirat gerektirecek alan ve işçilik fazla ise süre uzar. Ama genel olarak ustalarımız, 1-2 gün içinde evleri boyayıp teslim ederler. Buna göre ev boyama süresi 1-2 gün arasında hızlı bir şekilde bitmektedir.

Boya Markaları istediniz marka

Ev boyamaya karar verdiyseniz en iyi boya markalarını seçmeniz için boya ustalarımız hizmetinizdedir, size en kaliteli ve aynı zamanda en uygun fiyatlı su bazlı boya markalarını önereceklerdir. Uzun süre evinizi boyatmayacaksanız, uzun yıllar kalıcı olan ve yıkama ile temizlenebilen kaliteli boyalar seçebilirsiniz.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir